Правоохоронці отримали на Львівщині 3720 заяв і повідомлень про домашнє насильство

15:32 6 серпня 2019 р.


Фото: tvoemisto.tv

На профілактичному обліку в підрозділах поліції Львівщини – 3387 чоловіків (один неповнолітній) та 270 жінок.

У Головному управлінні поліції у Львівській області повідомили у вівторок, 6 серпня, що правоохоронці отримали цього року на Львівщині 3720 заяв і повідомлень про домашнє насильство.

«Після проведених перевірок склали 3064 адміністративних протоколи про скоєння правопорушень, передбачених статтею 173-2 (вчинення домашнього насильства, насильства за ознакою статі, невиконання термінового заборонного припису або неповідомлення про місце свого тимчасового перебування) Кодексу України про адміністративні правопорушення. Окрім того, винесли 443 термінових заборонних приписи стосовно кривдника (з них 428 відносно чоловіків та 15 відносно жінок), а судами винесено сім обмежувальних приписів відносно кривдників», – поінформували також в обласному управлінні поліції.

«Відкрито 82 кримінальних провадження за вчинення злочинів, скоєних на побутовому грунті. Зафіксовано 43 випадки систематичного вчинення домашнього насильства, відомості про які внесені в ЄРДР за статтею 126-1 (домашнє насильство) Кримінального кодексу України, яка передбачає громадські роботи на строк від ста п’ятдесяти до двохсот сорока годин, або арешт на строк до шести місяців, або обмеження волі на строк до п’яти років, або позбавлення волі на строк до двох років. На профілактичному обліку в підрозділах поліції Львівщини – 3387 чоловіків (один неповнолітній) та 270 жінок», – повідомили також в обласному управлінні поліції.

dailylviv.com

До теми

18:12 18 серпня 2022 р.

У посадовиці ЛМР і її спільників, які переправляли призовників за кордон, знайшли 8 млн грн

Співробітники Служби безпеки викрили зловмисників, які «допомагали» військовозобов’язаним виїхати з України за підробленими документами, де підставою є «непридатність до військової служби».

Рубрика: Кримінал

16:49 17 серпня 2022 р.

Обшук у Ратуші: шукали докази виготовлення документів для виїзду за кордон призовників (доповнено)

Працівницю одного із відділів соціального захисту Львівської міської ради підозрюють у причетності до організації виготовлення документів, які у час дії воєнного стану надають право виїзду з України особам призовного віку.

Рубрика: Кримінал

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Відеоканал Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Відеоканал Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

Відеоканал БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Відеоканал Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Відеоканал Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу