Правоохоронці Львівщини вилучили 2622 одиниці піротехнічних засобів (+відео)

, 30 грудня 2014 р.

  • 0


Фото: mvs.gov.ua

Як повідомили у вівторок у прес-службі обласного управління МВС, «працівники міліції розпочали заходи з виявлення каналів контрабандного ввезення на територію України несертифікованої піротехнічної продукції, місць виготовлення саморобної піротехніки, а також фактів продажу вказаної продукції без відповідних ліцензій МВС України з метою попередження надзвичайних подій».

У прес-службі (відділі зв’язків із громадськістю) обласного управління МВС повідомили сьогодні, 30 грудня, правоохоронці Львівщини вилучили 2622 одиниць піротехнічних засобів. У повідомленні також конкретизують:

«Працівники міліції розпочали заходи з виявлення каналів контрабандного ввезення на територію України несертифікованої піротехнічної продукції, місць виготовлення саморобної піротехніки, а також фактів продажу вказаної продукції без відповідних ліцензій МВС України з метою попередження надзвичайних подій. Як показує практика, найбільш поширена незаконна торгівля піротехнічними засобами здійснюється у Львові, а також великих районних центрах області.

Як правило, незаконна торгівля піротехнічними засобами здійснюється на ринках та прилеглих до них територіях. Проведеною перевіркою, працівники міліції виявили 13 фактів реалізації на Львівщині піротехніки з порушенням чинного законодавства. 

Вилучено 2622 одиниць піротехнічних засобів (петард, феєрверків, салютних установок). За усіма виявленими фактами складено адміністративні протоколи за статтею 195-6КУпАП.

До прикладу, працівники міліції Сихівського райвідділу міліції виявили 26-річного львів’янина, котрий на одному з проспектів міста незаконно реалізовував піротехнічні засоби. У нього вилучено 1360 шт. піротехніки.

Начальник відділу дозвільної системи управління громадської бензпеки ГУМВС України у Львівській області полковник міліції Володимир Цікало повідомив також: «Застерігаємо, що за незаконну торгівлю та використання піротехнічних засобів передбачено адміністративну відповідальність за ст.195-6 (порушення порядку виробництва, зберігання, перевезення, торгівлі та використання піротехнічних засобів) КУпАП. Максимальне покарання згідно статті передбачає покарання у вигляді штрафу у розмірі від шістдесяти до ста неоподаткованих мінімумів доходів громадян з конфіскацією піротехнічних засобів».

Крім того, правоохоронці виявили один факт порушення правил використання піротехнічних виробів за яким складено адміністративний протокол за статтею 195-6 КУпАП. Начальник відділу дільничних інспекторів управління громадської безпеки ГУ МВС України у Львівській області Віктор Катерина розповів: «Купувати піротехнічні вироби потрібно тільки в спеціалізованих магазинах, і в жодному разі на ринках. До кожного піротехнічного виробу у продавця обов’язково має бути інструкція, а на продукції має бути зазначена дата виготовлення та термін придатності. При відсутності зазначеного, піротехнічний виріб вважається контрафактним, а його реалізація і використання заборонена».


Відео: телеканал «ZIK»

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

15:00 6 грудня 2019 р.

Нардепи ухвалили закон про запобігання відмиванню грошей

Верховна Рада ухвалила закон «Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення».

Рубрика: Закон

13:00 6 грудня 2019 р.

У Львові схопили наркоторгівця

Працівники управління протидії наркозлочинності поліції Львівщини та слідчі Галицького відділу поліції затримали ще одного підозрюваного зі злочинної групи, яка організувала збут наркотичних засобів та психотропних речовин через Інтернет, а також шляхом розміщення «закладок» на території Львова.

Рубрика: Закон