Правоохоронці Львівщини відреагували на 42 випадки порушення вирубки й реалізації хвойних дерев (відео)

, 30 грудня 2014 р.

  • 0


Фото: zaholovok.com.ua

Як повідомили у вівторок у відділі зв’язків із громадськістю обласного управління МВС, її співробітниками вилучено 83 ялинки вартістю майже 15 тисяч гривень.

У прес-службі (відділі зв’язків із громадськістю) обласного управління МВС повідомили сьогодні, 30 грудня, що правоохоронці Львівщини відреагували на 42 порушення вирубки та реалізації хвойних дерев.  У повідомленні також конкретизують:

«З метою збереження хвойних лісів від самовільної вирубки, працівники міліції проводять операцію «Ялинка», зокрема, здійснюється перевірка усіх можливих місць, де незаконно можуть реалізовувати новорічну лісову продукцію. Разом з місцевими органами державної виконавчої влади правоохоронці проводить перевірку всіх лісопереробних підприємств, лісопильних цехів і пилорам, які здійснюють розпилювання деревини, щодо законності отримання сировини та профілактики правопорушень, пов’язаних з переробкою і реалізацією лісоматеріалів.

З 24 грудня працівники міліції вже виявили у Львові та області 42 порушення вирубки та реалізації хвойних насаджень, із них: 18 за статтею 164 (порушення порядку провадження господарської діяльності) КУпАП, 20 – за статтею 160 (торгівля з рук у невстановлених місцях) КУпАП, 2 – за статтею 159 (порушення правил торгівлі на ринках) КУпАП, 2 – за статтею 152 (порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів) КУпАП. Вилучено 83 ялинки вартістю майже 15 тисяч гривень.

Правоохоронці нагадують: ялинки, які призначенні для реалізації повинні мати спеціальне клеймо на зрубі дерева, яке засвідчує його право на реалізацію та безпечність хвої. Покупець має право попросити продавця пред’явити документи на продукцію (хвою) – це товарна гарантія на закупку ялинки, а документ про радіологічний стан (на виявлення екологічної чистоти дерев) допоможе захистити себе й ваших близьких від небажаних захворювань».


Відео: телеканал «ZIK»

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

15:00 6 грудня 2019 р.

Нардепи ухвалили закон про запобігання відмиванню грошей

Верховна Рада ухвалила закон «Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення».

Рубрика: Закон

13:00 6 грудня 2019 р.

У Львові схопили наркоторгівця

Працівники управління протидії наркозлочинності поліції Львівщини та слідчі Галицького відділу поліції затримали ще одного підозрюваного зі злочинної групи, яка організувала збут наркотичних засобів та психотропних речовин через Інтернет, а також шляхом розміщення «закладок» на території Львова.

Рубрика: Закон

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Львів'янка Ганна Гаврилів перемогла у Філіппінах

Рубрика: Культура

Неформальна приміряльня, 1 випуск

Рубрика: Політика

Суд над працівниками грального бізнесу

Рубрика: Кримінал

Ринок землі в Україні

Рубрика: Економіка

Помста Садового ветеранам АТО

Рубрика: Політика

Всі відео розділу