Прокуратура Львівської області розслідує 75 фактів ухилення від призову за мобілізацією

11:52 25 березня 2015 р.

  • 0


Фото: newsru.ua

Як повідомили в середу «Щоденному Львову» в прес-службі обласної прокуратури, цією установою скеровано до судів чотири обвинувальні акти стосовно осіб, які ухилялись від призову.

У прес-службі прокуратури Львівської області повідомили сьогодні, 25 березня: 

«З часу дії Указу Президента України «Про часткову мобілізацію» від 14 січня 2015 року прокуратурою Львівської області до судів скеровано чотири обвинувальні акти стосовно осіб, які ухилялись від призову. Водночас триває розслідування у 75 кримінальних провадженнях за фактами вчинення кримінальних правопорушень, передбачених статтею 336 Кримінального кодексу України (ухилення від призову за мобілізацією).

Ще чотири кримінальні провадження зареєстровано за частиною 1 статті 114-1 Кримінального кодексу України (перешкоджання законній діяльності Збройних Сил України та інших військових формувань). Крім цього, складено протоколи стосовно двох осіб за статтею 210-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення за фактами порушення законодавства про оборону, мобілізаційну підготовку та мобілізацію.

Прокурорами налагоджено постійний обмін інформацією з військовими комісаріатами стосовно осіб, які підлягають мобілізації, тих, кому надана відстрочка від мобілізації, а також фактів прийняття військово-лікарськими комісіями рішень про визнання військовозобов’язаних непридатними до військової служби, відмови посадовими особами забезпечувати в установленому порядку виділення тимчасово будівель, споруд, земельних ділянок, матеріально-технічних засобів Збройним Силам України відповідно до мобілізаційних планів тощо». 

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

17:48 27 лютого 2020 р.

На Львівщині судитимуть браконьєра

Прокурори скерували до суду обвинувальний акт стосовно 49-річного жителя Старосамбірщини, якого слідство підозрює у незаконній порубці та перевезенні деревини.

Рубрика: Закон

17:35 27 лютого 2020 р.

32-річний львів’янин побив до смерті 65-річного

32-річний львів’янин, який розпивав уночі 17 лютого в квартирі на вулиці Пекарській у Львові спиртні напої зі 65-річним, декілька разів вдарив його у обличчя та голову, внаслідок чого той упав на підлогу.

Рубрика: Закон

17:15 27 лютого 2020 р.

У Львові запрацював «телефон довіри» поліції

Працівники поліції проводять комплекс превентивних заходів з протидії незаконному використанню надр, обігу деревини, пального, спирту, тютюну, лікеро-горілчаної продукції та гральному бізнесу (посилання на селекторну нараду).

Рубрика: Закон

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Професор УКУ пропонує обнулити медійне законодавство

Рубрика: Політика

Державна премія - за плагіат: волонтери - проти

Рубрика: Політика

Ринок землі: формула Романа Федишина

Рубрика: Економіка

"За" перезавантаження плану ОТГ на Львівщині

Рубрика: Політика

Зупинити новий Кодекс про працю

Рубрика: Політика

Всі відео розділу