Правоохоронці Львівщини припинили діяльність фіктивного підприємства

17:38 5 січня 2015 р.

  • 0
  • 2766


Фото: viche.lutsk.ua

Як повідомили в понеділок у відділі зв’язків із громадськістю обласного управління МВС, правоохоронці Львівщини припинили діяльність фіктивного підприємства, через рахунки якого «перетекло» понад 25 мільйонів безготівкових коштів.

У прес-службі (відділі зв’язків із громадськістю) обласного управління МВС міської ради повідомили сьогодні, 5 січня, що правоохоронці Львівщини припинили діяльність фіктивного підприємства, через рахунки якого «перетекло» понад 25 мільйонів безготівкових коштів. У повідомленні також конкретизують:

«Працівники Державної служби боротьби з економічною злочинністю ГУМВСУкраїни у Львівській області, за процесуального керівництва прокуратури області, припинили діяльність приватного підприємства, що здійснювало фіктивну комерційну діяльність. Зокрема встановлено, що 26-річний мешканець Львівщини придбав частку в статутному капіталі столичного комерційного підприємства, призначив себе на посади директора та головного бухгалтера і в такий спосіб отримав можливість керувати підприємством та створив видимість фінансово-господарської діяльності.

Оперативники встановили факти «перетікання» через розрахунковий рахунок підприємства коштів на суму понад 25 мільйонів гривень. Гроші були перераховані на рахунки інших підприємств як оплата за фіктивні операції з поставки товарів, виконані роботи та надані послуги. Частина з цих грошей в подальшому була конвертована у готівку.

Підприємцю оголошено про підозру у скоєнні кримінального правопорушення, передбаченого частиною 1 статті 205 (фіктивне підприємництво) Кримінального кодексу України. За такі дії передбачено покарання у вигляді штрафу від пятисот до двох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян».  

dailylviv.com

Коментарі(0)

Вікно у Львів (збільшити)

До теми

15:45 22 серпня 2019 р.

Юристи ДФС відстояли у судах на Львівщині 63% справ

Фахівці юридичного управління Головного управління ДФС у Львівській області здійснювали впродовж січня-липня 2019 року супроводження 2654 справ різних категорій на загальну суму майже 5,3 млрд. гривень.

Рубрика: Закон

  • 0
  • 321

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Першочергові проекти нової ВР

Рубрика: Політика

Як позбутися загальнобудинкових газових лічильників

Рубрика: Ситуації і пригоди

"Слуга народу" у Львові

Рубрика: Політика

Дебати: Парасковія Дворянин-Ігор Зінкевич

Рубрика: Політика

Зміни в законодавстві щодо обслуговування в будинках газових мереж

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу