Правоохоронці Львівщини припинили діяльність фіктивного підприємства

, 5 січня 2015 р.

  • 0


Фото: viche.lutsk.ua

Як повідомили в понеділок у відділі зв’язків із громадськістю обласного управління МВС, правоохоронці Львівщини припинили діяльність фіктивного підприємства, через рахунки якого «перетекло» понад 25 мільйонів безготівкових коштів.

У прес-службі (відділі зв’язків із громадськістю) обласного управління МВС міської ради повідомили сьогодні, 5 січня, що правоохоронці Львівщини припинили діяльність фіктивного підприємства, через рахунки якого «перетекло» понад 25 мільйонів безготівкових коштів. У повідомленні також конкретизують:

«Працівники Державної служби боротьби з економічною злочинністю ГУМВСУкраїни у Львівській області, за процесуального керівництва прокуратури області, припинили діяльність приватного підприємства, що здійснювало фіктивну комерційну діяльність. Зокрема встановлено, що 26-річний мешканець Львівщини придбав частку в статутному капіталі столичного комерційного підприємства, призначив себе на посади директора та головного бухгалтера і в такий спосіб отримав можливість керувати підприємством та створив видимість фінансово-господарської діяльності.

Оперативники встановили факти «перетікання» через розрахунковий рахунок підприємства коштів на суму понад 25 мільйонів гривень. Гроші були перераховані на рахунки інших підприємств як оплата за фіктивні операції з поставки товарів, виконані роботи та надані послуги. Частина з цих грошей в подальшому була конвертована у готівку.

Підприємцю оголошено про підозру у скоєнні кримінального правопорушення, передбаченого частиною 1 статті 205 (фіктивне підприємництво) Кримінального кодексу України. За такі дії передбачено покарання у вигляді штрафу від пятисот до двох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян».  

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

15:00 6 грудня 2019 р.

Нардепи ухвалили закон про запобігання відмиванню грошей

Верховна Рада ухвалила закон «Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення».

Рубрика: Закон

13:00 6 грудня 2019 р.

У Львові схопили наркоторгівця

Працівники управління протидії наркозлочинності поліції Львівщини та слідчі Галицького відділу поліції затримали ще одного підозрюваного зі злочинної групи, яка організувала збут наркотичних засобів та психотропних речовин через Інтернет, а також шляхом розміщення «закладок» на території Львова.

Рубрика: Закон