Правоохоронці Львівщини перевірятимуть факти призначення опікунами мобілізованих

13:26 23 лютого 2015 р.


Фото: portal.lviv.ua

Як повідомили в понеділок «Щоденному Львову» в прес-службі облдержадміністрації, «за останній період в області значно зросла кількість серед осіб призивного віку охочих оформити опікунство над літніми людьми».

«За останній період в області значно зросла кількість серед осіб призивного віку охочих оформити опікунство над літніми людьми. Про це йшлося під час наради, яка відбулася 21 лютого у Львівській обласній державній адміністрації за участі голів районних держадміністрацій та районних військових комісарів», – повідомили в понеділок «Щоденному Львову» в прес-службі облдержадміністрації. У повідомленні також зазначено:

«Враховуючи це, військові комісари звертаються до правоохоронних органів з поданнями щодо проведення перевірки фактів встановлення опікунства, оскільки є підстави вважати це одним із способів ухилення від мобілізації. Нагадаємо, згідно із законом України про мобілізаційну підготовку та мобілізацію, призову на військову службу під час мобілізації не підлягають військовозобов'язані, котрі зайняті доглядом за особами, що його потребують,  відповідно до законодавства України, в разі відсутності інших осіб, які можуть здійснювати такий догляд».

dailylviv.com

До теми

21:24 20 вересня 2021 р.

4 млн грн відкатів лісничим щомісяця: на Львівщині викрили схему вивезення лісу за кордон

Служба безпеки України блокувала незаконний механізм масштабного експорту лісодеревини за межі митної території України з використанням фіктивних документів. За попередніми даними, щомісяця ділки вивозили до 30 вантажівок, в яких містилося близько 1000 кубометрів лісу.

Рубрика: Кримінал

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Ринок землі на Львівщині: перші три місяці

Рубрика: Економіка

12 претенденток на титул Міс Львів-2021

Рубрика: Культура

Ексголова Львівоблради Олександр Ганущин про впливи у політиці

Рубрика: Політика

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу