Польські прикордонники знайшли контрабанду в потязі «Одеса-Перемишль»

17:10 14 вересня 2018 р.

  • 0
  • 684


Фото: polradio.pl

Польські прикордонники двічі впродовж тижня виявили контрабанду цигарок, яку перевозив український персонал.

Про це повідомило в п’ятницю, 14 вересня, «Польське радіо». Під час міжнародного прикордонного контролю в потязі сполученням Одеса-Перемишль працівники Прикордонної служби Польщі з Медики виявили контрабанду цигарок. З’ясувалося, що незаконним перевезенням товару з України займався український обслуговуючий персонал поїзда.

Причому за останні тижні польські прикордонники з Медики виявили два випадки контрабанди, якою займалися провідники міжнародного потяга сполученням «Одеса-Перемишль». За інформацією Бескидського відділу Прикордонної служби, до першого інциденту 28 серпня були причетні п’ятеро членів персоналу потягу – четверо чоловіків та жінка у віці 24-56 років.

Під час контролю співробітники побачили, що іноземці намагаються відійти від складу поїзда з великими пакунками. Виявилося, що у них було приблизно 600 пачок цигарок без польських акцизник маркувань.

Подібний інцидент стався за тиждень. 6 вересня під час прикордонного контролю потяга того самого сполучення прикордонники затримали трьох жінок з обслуговуючого персоналу, котрі також намагалися винести пакунки з цигарками – приблизно 700 пачок.

В обох випадках звинувачені у контрабанді працівники української залізниці дали пояснення, визнали свою вину та добровільно понесли відповідальність за свої правопорушення. Українцям також заборонений в’їзд на територію Шенгенської зони терміном на один рік.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми