У Польщі вилучили придбаний у Львові антикваріат

17:00 28 лютого 2018 р.


Фото: podkarpackie.kas.gov.pl

Працівники Державної податкової адміністрації Польщі виявили у польсько-українському пункті пропуску в Корчовій багнет, флягу, кухоль, каністру, ідентифікаційні жетони військовослужбовців й ґудзики, що становлять історичну цінність.

Про це поінформувало в середу «Польське радіо». Як повідомили у вівторок, 27 лютого, у Палаті податкової адміністрації у Ряшеві, антикварні предмети знайдено під час звичайної перевірки автобуса сполученням Чернівці-Вроцлав, котрий їхав з України до Польщі.

«Перевіряючи багаж, службовці виявили незвичайні предмети, що мають ознаки історичної цінності. Це були жетони військовослужбовців, багнет, фляга, кухоль, каністра, а також ґудзики», – поінформували у Державній податковій адміністрації.

Військові предмети перевозив поляк, який пояснив, що частину з них він придбав на ярмарку у Львові, а інші на аукціоні в Інтернеті. 33-річний чоловік сказав, що він не знав, що під час перетину кордону потрібно повідомити про транспортування предметів, що мають історичну цінність, а також пройти відповідні формальності.

Виявлені під час контролю військові предмети затримано. Експерти мають встановити їхню історичну цінність.

Цьогоріч це чергова спроба незаконного перевезення через польсько-український кордон предметів, які  мають історичну цінність. У січні 2018 року службовці Державної податкової адиміністрації з Корчової двічі затримували подібні антикварні предмети.

У податковій адміністрації також повідомляють, що для їхнього перевезення до Польщі додаткові документи не потрібні. Однак слід пам’ятати – якщо перевезення здійснюється з держав з-за меж Європейського Союзу, то такий предмет потрібно задекларувати.

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Агенти Москви на місцевих виборах

Рубрика: Політика

ОСББ і Львівгаз: війна за межі мережі. Хто правий?

Рубрика: Економіка

Настрої львів'ян напередодні місцевих виборів-2020

Рубрика: Політика

МАФи у Львові: залишити чи ліквідувати?

Рубрика: Економіка

Бюджети-2021: у межах нових ОТГ і в умовах карантину

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу