Поліціянти передали до суду на Львівщині обвинувальний акт щодо 14-річного

11:30 5 вересня 2017 р.

  • 0

Неповнолітній чотири рази проникав у приміщення сусідки, звідки викрадав гроші.

Працівники Золочівського відділу поліції скерували на розгляду суду обвинувальний акт щодо 14-річного жителя одного зі сіл Золочівського району, підозрюваного у причетності до чотирьох крадіжок з будинку своєї 27-річної сусідки, яка повідомила, що з її літньої кухні в період від травня до липня неодноразово зникали гроші. Завдану шкоду потерпіла оцінила у більше ніж десять тисяч гривень.

Поліціянти встановили, що її 14-річний сусід викрав з автомобіля цієї жінки ключ від вхідних дверей до її літньої кухні та чотири рази проникав у приміщення, звідки викрадав гроші. Відтак, відкрили стосовно нього кримінальне провадження за частиною 3 статті 185 Кримінального кодексу України, яка передбачає за крадіжки від трьох до шести років позбавлення волі. Про це повідомили сьогодні, 5 вересня, на сторінці Львівського обласного управління поліції в інтернет-мережі «Facebook»

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

13:08 1 квітня 2020 р.

Поліція у Львівській області склала 99 протоколів на порушників карантину

Працівники Національної поліції у Львівській області склали 99 протоколів за адміністративне правопорушення, передбачені ст. 44-3 КУпАП «Порушення правил щодо карантину».

Рубрика: Закон