Поліціянти передали до притулку чотирирічну дівчинку, яка жебракувала у Львові

15:15 19 січня 2018 р.

Фото до новини


Фото: зі сторінки управління патрульної поліції Львівської області в інтернет-мережі «Facebook»

Жінка зі Закарпаття не навела правоохоронцям доказів, що вона жебракувала зі своєю дитина дитиною, а не з чужою.

В управлінні патрульної поліції Львівської області повідомили в п’ятницю, 19 січня? «Сьогодні зранку патрульні отримали виклик про підозрілу особу на вулиці Загірній. Коли інспектори прибули на місце, то побачили жінку з дитиною, які жебракували біля церкви».

«30-річна жінка при собі не мала жодних документів, однак почала запевняти, що дитина – її донька, якій чотири роки. Інспектори відвезли жінку з дитиною у Шевченківський відділ поліції для встановлення обставин. Вона запевняла, що збирала гроші на дорогу додому у Мукачівський район», – поінформували також в управлінні патрульної поліції.

«Дитина була в брудному одязі і мала симптоми застуди. Патрульні залучили працівників відділу ювенальної превенції і, оскільки жінка не мала доказів, що це її дитина, неповнолітню помістили у притулок», – розповіли також в управлінні патрульної поліції.

«Жінка повинна привезти документи, які засвідчать родинні зв‘язки. Жінці може загрожувати відповідальність згідно статті 150-1 Кримінального кодексу України, яка передбачає за використання малолітньої дитини для заняття жебрацтвом обмеження волі на строк до трьох років або позбавленням волі на той самий строк», – поінформували також на сторінці управління патрульної поліції Львівської області в інтернет-мережі «Facebook» та опублікували фото з місця події.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини