Поліція затримала у Львові головного лікаря поліклініки, – «Varta1»

11:22 30 січня 2018 р.

Фото до новини


Фото: varta1.com.ua

У вівторок, 30 січня, о шостій годині ранку на вулиці Винниченка 30а, зі слів очевидців, п’яний водій втікав від поліціянтів і, не впоравшись з керуванням, вчинив ДТП.

Про це розповів кореспонденту порталу оперативних новин «Varta1» голова ГО «Варта 1» Ігор Зінкевич. За його словами, «поліція затримала водія автомобіля «Scoda».

Як з’ясувалося, «за кермом був Токарєв Юрій Юрійович, головний лікар 6-ї комунальної поліклініки Львова», – поінформував також Ігор Зінкевич.

На порталі оперативних новин «Varta1» повідомили також: «Однак, слова свідків про стан сп’яніння лікаря є непідтвердженими, у поліцейських не було підстав перевіряти на стан сп’яніння. Як зазначають власні джерела «Варти 1», лікар перебував в стані алкогольного сп’яніння, не впорався з керуванням та опинився на спортивному майданчику».

Натомість у прес-службі Львівської міськради поінформували сьогодні, 30 січня: «Головний лікар комунальної 6-ї міської поліклініки м. Львова Юрій Токарєв, прокоментував інформацію щодо ДТП, яка трапилась сьогодні зранку на вулиці Винниченка. За кермом автомобіля справді перебував Юрій Токарєв, але машина не є його власністю. Також, зі слів Юрія Токарєва, ДТП трапилась з технічних причин і в стані алкогольного сп’яніння він не перебував. Юрій Токарєв сам запропонував працівникам поліції пройти усі необхідні обстеження».

У прес-службі Львівської міськради також дослівно цитують сказане Юрієм Токарєвим: «Я справді сьогодні зранку їхав на автовокзал по своїх приватних справах. Коли проїжджав на вулиці Винниченка, почув хлопок, зрозумів, що пробило колесо. Машина втратила керування і скоїла наїзд на бус, який був припаркований. Я встиг вийти з машини, пішов дим. Оскільки автомобіль не був вимкнений, машина покотилась вниз. На той час під’їхали представники поліції. Автомобіль не є моєю власністю, я взяв його у тимчасове користування на певних умовах. Я запропонував працівникам правоохоронних органів пройти усі необхідні тести. Ми дві години заповнювали протокол. Поліція не скерувала мене на експертизу через відсутність підстав. Внаслідок ДТП я отримав невелику травму, але госпіталізації не потребував, бо почував себе нормально».

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів