Поліція вилучила у Львові й Чернівцях 12,2 тонни фальсифікованих алкогольних виробів

14:30 6 січня 2017 р.

Оперативники управління захисту економіки припинили у Львові функціонування «підпільного цеху» та нелегальної бази зі зберігання та дрібнооптового збуту фальсифікованої горілки торгових марок «Слава», «Медофф», «Воздух», «Первак» та «Bag in Box».

У Львівському обласному управлінні поліції запевнили сьогодні, 6 січня, що  поліція ліквідувала діяльність двох «підпільних цехів» та бази зі зберігання фальсифікату на 1,2 мільйони гривень. У повідомленні також зазначено: «Співробітники управлінь захисту економіки у Львівській та Чернівецькій областях впродовж доби припинили діяльність двох «підпільних цехів» та перевалочної бази зі зберігання та дрібнооптової торгівлі фальсифікатом. Вилучено 12,2 тонни фальсифікованих алкогольних виробів та 2,7 тисяч пачок цигарок».

Зокрема, у Львові оперативники управління захисту економіки припинили у Львові функціонування «підпільного цеху» та нелегальної бази зі зберігання та дрібнооптового збуту фальсифікованої горілки торгових марок «Слава», «Медофф», «Воздух», «Первак» та «Bag in Box». У повідомленні також зазначено: «Прибутковим бізнесом займались три особи. В орендованих приміщеннях автосервісу та автогаражного кооперативу було організовано збір склотари, змішування спиртової суміші та розлив фальсифікату. Горілку збували через мережу торговельних підприємств».

Слідчі вже відкрили за цими фактами кримінальні провадження за частиною 1 статті 199 Кримінального кодексу України. (виготовлення, зберігання, придбання, перевезення, пересилання, ввезення в Україну з метою використання при продажу товарів марок акцизного податку чи голографічних захисних елементів). Про це повідомили сьогодні, 6 січня, в прес-службі Львівського обласного управління поліції, де також опублікували фоторепортаж.

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу