Поліція вилучила на Львівщині понад 3000 піротехнічних виробів

17:50 29 грудня 2016 р.

Працівники поліції проводять з 15 грудня рейди в місцях можливої реалізації несертифікованих або ж саморобних феєрверків, салютів та інших аналогічних виробів, які триватимуть до 15 січня 2017 року.

Про це повідомили сьогодні, 29 грудня, у Львівському обласному управлінні поліції. За словами начальника його відділу контролю за обігом зброї у сфері дозвільної системи, підполковника поліції Віктора Катерини, до комплексу заходів залучатимуться спеціально створені групи з працівників превенції та інших зацікавлених служб, які виявлятимуть під час перевірок не тільки канали контрабандного ввезення піротехніки на територію країни, а й осіб, які займаються її виготовленням та збутом, не маючи на це відповідних дозволів, а також тих, хто нехтує заходами безпеки при використанні.

В обласному управлінні поліції також повідомили, що за два тижні, які минули від початку заходів, працівники поліції перевірили 126 стихійних ринків на території області – місця з найвищою вірогідністю торгівлі контрафактними петардами та феєрверками. За результатами рейдів вилучено понад 3000 піротехнічних виробів, що реалізовувалися населенню з порушеннями чинного законодавства.

Загалом правоохоронці склали 12 адміністративних протоколів за статтею 195-6 Кодексу України про адміністративні правопорушення (порушення порядку виробництва, зберігання, перевезення, торгівлі та використання піротехнічних засобів), якою передбачене покарання у вигляді штрафу від тридцяти п'яти до шістдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією піротехнічних засобів. Якщо ж особа протягом року вже піддавалася адміністративному стягненню за таке ж порушення, розмір штрафу може становити від шістдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Зокрема, в Пустомитівському, Кам’янка-Бузькому 1 Золочівському районах та у Франківському районі Львова складено по два адміністративних протоколи за статтею 195-6 КУпАП. У Бродівському. Мостиському. Жидачівському та Радехівському районах зафіксовано по одному такому випадку.

Серед складених протоколів переважають ті, які стосуються продажу піротехніки у невідповідних місцях та без дозвільних документів. Проте є і факти порушення правил використання піротехнічних виробів. Вони, зокрема, зафіксовані у Бродах та Золочеві, де громадяни підривали петарди у громадських місцях.

На Львівщині працює понад 60 торгових об’єктів, які мають відповідні ліцензії на право здійснення їх продажу. При купівлі феєрверків та салютів необхідно перевірити термін їх придатності та наявність інструкції. Без цього піротехнічна продукція, швидше за все є несертифікованою, а її продаж та реалізація не відповідають чинному законодавству.

Про це повідомили сьогодні, 29 грудня, в прес-службі Львівського обласного управління поліції.

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу