Поліція викрила на Львівщині незаконне привласнення землі

11:45 16 січня 2018 р.

Фото до новини


Фото: зі сторінки Львівського обласного управління поліції в інтернет-мережі «Facebook»

Посадовець однієї зі сільських рад області завдав земельними махінаціями державі збитків на п’ять мільйонів гривень.

Про це повідомили в прес-службі Львівського обласного управління поліції, де також розповіли: «Працівники Управління захисту економіки у Львівській області Нацполіції, слідчі обласної поліції під процесуальним керівництвом прокуратури області задокументували факт незаконного виділення та, у подальшому привласнення землі державної власності. Правоохоронці встановили, що землевпорядник однієї з сільрад областіпротягом 2005-2008 років здійснював незаконне виділення землі».

«Посадовець, зловживаючи службовим становищем, надав 12 місцевим жителям земельні ділянки під забудову, загальною площею 1,8 гектара. Оперативники обласного управління захисту економіки Нацполіції встановили, що відповідно до розробленої фігурантом документації, дані земельні ділянки знаходяться в межах населеного пункту. Проте фактично всі ділянки розташовані за його межами», – поінформували також в обласному управлінні поліції.

«Згідно з вимогами земельного законодавства, ця земля могла надаватись у власність лише відповідним органом виконавчої влади, а не посадовцями сільської ради. Та не може надаватися для будівництва житла. Відтак, 12 січня слідчі обласної поліції повідомили зловмиснику про підозру у скоєнні кримінального правопорушення, передбаченого частиною 2 статті 364 Кримінальногокодексу України (зловживання владою або службовим становищем) Кримінального кодексу України. Правоохоронці встановили, що ринкова вартість 1,8 га незаконно виділених земельних ділянок становить п’ять мільйонів гривень», – повідомили також у прес-службі Львівського обласного управління поліції

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини