Поліція припинила злочинну діяльність у Львові «експертів» з оцінки нерухомості

11:25 30 листопада 2016 р.

Фото до новини


Фото: прес-служба Львівського обласного управління поліції

Правоохоронці встановили, що об’єкти нерухомості у Львові оцінювалися за певну винагороду за заниженою ринковою вартістю.

У прес-службі Львівського обласного управління поліції повідомили сьогодні, 30 листопада, що оперативники управління захисту економіки припинили злочинну діяльність мережі представництв з надання послуг оцінки нерухомого майна, яка діяла у Львові та Києві. У повідомленні також зазначається: «Без виїзду фахівця за місцем його розташування та за певну винагороду об’єкти нерухомості оцінювались за заниженою ринковою вартістю».

Загальна сума, яку отримали від злочинної діяльності сягає 500 тисяч гривень, оскільки  при нотаріальному посвідченні договорів з продажу нерухомості комерційного призначення його вартість зменшувалася вдвічі-втричі рази. У подальшому це призводило до зменшення сплати загальнообов’язкових платежів. Зокрема – внесків до Пенсійного фонду України, військового збору та прибуткового податку.

Координувала незаконний бізнес 36-річна мешканка Вінниччини. За такі «послуги» вона одержала понад 500 тисяч гривень винагороди. 

На підставі ухвал суду працівники управління захисту економіки (УЗЕ) у Львівській області департаменту захисту економіки поліції та слідства провели низку обшуків, під час яких вилучили 13 печаток та штампів суб’єктів господарювання, звіти про експертну оцінку майна та 7,2 тисячі гривень, отриманих у якості «подяки» за заниження вартості об’єктів нерухомості. На підставі матеріалів управління захисту економіки слідчим відділенням Залізничного відділу поліції ГУНП у Львівській області відкрито кримінальне провадження за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого частиною 3 статті 190 Кримінального кодексу України, яка передбачає за шахрайство позбавлення волі на строк від трьох до восьми  років, проводяться заходи зі встановленню кола осіб, які також можуть бути причетними до цього кримінального правопорушення.

Термінові та важливі повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram.

dailylviv.com

 

Останні новини