Поліція припинила на Львівщині незаконне виробництво цементу

10:55 3 січня 2017 р.

Фото до новини


Фото: прес-служба Львівського обласного управління поліції

Підпільний цех виробничою потужністю до п’ятдесяти тонн на добу був розташований у орендованих складських приміщеннях на території Миколаївського району.

Працівники управління захисту економіки у Львівській області спільно із слідчими обласного управління поліції припинили незаконне виробництво контрафактного цементу, який видавали за продукцію відомого виробника. Підпільний цех виробничою потужністю до п’ятдесяти тонн на добу був розташований у орендованих складських приміщеннях на території Миколаївського району.

На технологічному обладнанні зловмисники промисловим способом та без дотримання відповідних стандартів виготовляли будівельний фальсифікат. Далі його фасували у мішки з нанесеними логотипами відомого виробника та продавали.

Поліціянти вилучили більше чотирьохсот тон фасованого у мішки готового фальсифікованого цементу, понад вісімдесят тонн підготовленої цементної суміші, а також сімдесят тисяч гривень готівкою, виручених від продажу вже готової продукції. За цим фактом відкрито кримінальне провадження за ознаками кримінального правопорушення за частиною 3 статті 229 Кримінального кодексу України, яка передбачає за незаконне використання знака для товарів і послуг, фірмового найменування, кваліфікованого зазначення походження товару штраф від десяти до п'ятнадцяти тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (від 170 до 255 тисяч гривень) із позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років із конфіскацією і знищенням відповідної продукції та знарядь і матеріалів, які спеціально використовувалися для її виготовлення.

Про це повідомили сьогодні, 3 січня, в прес-службі Львівського обласного управління поліції, де також опублікували фоторепортаж з місця події.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів