Поліція Львівщини виявила 8 січня 63 порушення карантинних вимог

14:02 9 січня 2021 р.

Громадянам нагадують, що на ввесь період карантину - 8 до 24 січня - заборонено перебування в громадських будівлях і громадському транспорті без масок.

Від учора, 8 січня, на всій території України запроваджено «карантин зимових канікул». Правоохоронці закликають суб’єктів підприємницької діяльності та громадян суворо дотримувати протиепідемічних вимог.

Про це повідомила поліція Львівської області, пише DailyLviv.

Від 8 до 24 січня, згідно з постановою КМУ №1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2», на Львівщині діють додаткові карантинні обмеження.

Поліційні Львівщини контролюють дотримання карантину  - створено додаткові мобільні групи, які реагують на факти порушення карантинних обмежень суб’єктами підприємницької діяльності, перевізниками, а також громадянами.

За першу добу від запровадження «карантину зимових канікул», поліціянти Львівщини виявили 63 порушення карантинних вимог та склали адміністративні матеріали стосовно порушників. 

«Ми проводимо профілактичну та роз’яснювальну роботу з керівниками і працівниками суб’єктів господарської діяльності та громадянами. Проте якщо порушники відмовляються припинити правопорушення, притягуємо їх до передбаченої законодавством відповідальності», - зазначив заступник начальника головного управління Національної поліції у Львівській області капітан поліції Дмитро Міхалець.

Правоохоронці закликають суб’єктів підприємницької діяльності ретельно дотримувати додаткових карантинних обмежень. А громадянам нагадують, що на ввесь період карантину заборонено перебування в громадських будівлях та громадському транспорті без масок.

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу