Поліцейські затримали у Львові лікаря-здирника

09:28 20 травня 2016 р.

Фото до новини


Фото: прес-служба Львівського обласного управління Національної поліції

Медик вимагав від родичів пацієнта 12 тисяч гривень.

«Поліцейські затримали у Львові завідувача-здирника одного з відділень кардіологічного центру. 12 тисяч гривень вимагав лікар від родичів пацієнта. У разі одержання коштів він видасть кардіостимулятор, який повинен надаватися безкоштовно, посприяє у проведені операції та оформленні подальшої виписки. Затримали завідувача у кардіологічному центрі», – повідомили в прес-службі Львівського обласного управління Національної поліції, де також розповіли подробиці:

«До Управління захисту економіки у Львівській області ДЗЕ Нацполіції звернулися громадяни. Вони повідомили, що завідувач одного з відділень кардіологічного центру вимагає від них 12 тисяч гривень неправомірної вигоди. За фактом вимагання неправомірної вигоди слідче управління ГУНП у Львівській області відкрило кримінальне провадження за частиною 3 статті 368 (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) Кримінального кодексу України.

18 травня оперативники УЗЕ та слідства затримали 35-річного лікаря у державному кардіологічному центрі. Він одержав від родичів визначену ним суму грошей.  Зокрема, за виділення пацієнту кардіостимулятора, який повинен видаватися безкоштовно, проведення операції із його встановлення та надання виписки з історії хвороби завідувач одержав 10 тисяч гривень та платіжний чек про перерахування двох тисяч гривень на розвиток медичного закладу. Крім того, в службовому кабінеті поліцейські вилучили ще 17,9 тисяч гривень, 100 доларів та 20 евро.

Завідувача одного з відділень Львівського обласного державного клінічного лікувального – діагностичного кардіологічного центру затримано у порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України. Йому загрожує позбавлення волі на строк від п’яти до 10-ти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, з конфіскацією майна».

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини