Погашення зарплатних боргів на Львівщині координуватиме міжвідомча робоча група

10:32 30 грудня 2015 р.


Фото: newsprolife.com.ua

29 грудня в обласній прокуратурі вже відбулось перше засідання зазначеної робочої групи, на якому напрацьовано комплекс спільних заходів, які дозволять більш ефективніше вирішувати питання погашення існуючої заборгованості із виплати заробітної плати та реагувати на виникнення нових боргів

«Розпочала роботу міжвідомча робоча група з координації дій та вжиття заходів щодо погашення зарплатних боргів», – повідомили сьогодні, 30 грудня, в прес-службі прокуратури Львівської області, де також розповіли подробиці:

«З метою вирішення проблем, пов’язаних із погашенням заборгованості із виплати заробітної плати, ефективної координації роботи влади, правоохоронних органів та державного контролю у цій сфері створено міжвідомчу робочу групу. Відповідний спільний наказ 14 грудня поточного року підписали прокурор Львівської області, голова Львівської обласної державної адміністрації, т.в.о. начальника Головного управління Національної поліції України у Львівській області, начальник Головного управління Державної фіскальної служби у Львівській області, начальник Головного управління Держпраці у Львівській області та начальник Головного територіального управління юстиції у Львівській області.

До її складу увійшли керівники правоохоронних органів, органів влади та державного контролю, а також найбільш досвідчені працівники апарату прокуратури області. Відтак 29 грудня в прокуратурі Львівської області вже відбулось перше засідання зазначеної робочої групи, на якому напрацьовано комплекс спільних заходів, які дозволять більш ефективніше вирішувати питання погашення існуючої заборгованості із виплати заробітної плати та реагувати на виникнення нових боргів».

dailylviv.com

До теми

13:39 21 жовтня 2020 р.

Хто вкрав Винниківське озеро: правозахисники й громада звинувачують Григорія Козловського та місцеві органи влади

Озера вже немає: воду у ньому спустили, ліс поблизу вирубують, ділянку обгородили. Бізнемен і депутат ЛМР Григорій Козловський будує тут «Академію футболу», в якій обіцяє навчати дітей із малозабезпечених родин. Але за цими шляхетними заявами ховається банальна крадіжка Винниківського озера і прилеглих до нього лісових територій.

Рубрика: Закон

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ “ОПОРА” про результати місцевих виборів-2020 на Львівщині

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу