Податківці відшкодували державі на Львівщині 1,45 млн. гривень

13:40 23 вересня 2019 р.

  • 0
Світлина ілюстративна

Світлина ілюстративна
Фото: mk-partner.com.ua

На Львівщині внаслідок кримінальних правопорушень завдано державі збитків майже на 11,7 млн. гривень, з них відшкодовано близько 1,45 млн. гривень.

Про це повідомили в понеділок, 23 вересня, в Головному управлінні Державної податкової служби у Львівській області, де також розповіли: «Упродовж січня-серпня 2019 року проведено дослідження фінансово-господарської діяльності платників податків та складено 20 матеріалів з ознаками кримінальних правопорушень, з яких 14 – з ознаками кримінальних правопорушень у сфері публічних закупівель. Матеріали досліджень передані в правоохоронні органи для розгляду та прийняття рішення».

«За результатами розгляду правоохоронними органами вказаних матеріалів в Єдиному реєстрі досудових розслідувань, обліковано 12 кримінальних правопорушень, з яких дев’ять – за предикатними злочинами (суспільно небезпечні протиправні діяння, що передували легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом). Загальна сума встановлених збитків – 11660 тисяч гривень. Внаслідок вжитих організаційних та практичних заходів відшкодовано збитків за кримінальними правопорушеннями на суму 1449 тисяч гривень», – поінформували також в обласному управлінні Державної податкової служби.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

12:10 22 лютого 2020 р.

На Львівщині вилучили 61 колоду

Працівники Старосамбірського відділення поліції виявили 20 лютого на двох лісопилках у селі Тур’є 61 колоду деревини породи ялиця та сосна.

Рубрика: Закон

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Професор УКУ пропонує обнулити медійне законодавство

Рубрика: Політика

Державна премія - за плагіат: волонтери - проти

Рубрика: Політика

Ринок землі: формула Романа Федишина

Рубрика: Економіка

Дві платіжки за газ

Рубрика: Економіка

Зупинити новий Кодекс про працю

Рубрика: Політика

Всі відео розділу