Податківці відшкодували державі на Львівщині 1,45 млн. гривень

13:40 23 вересня 2019 р.

Світлина ілюстративна

Світлина ілюстративна
Фото: mk-partner.com.ua

На Львівщині внаслідок кримінальних правопорушень завдано державі збитків майже на 11,7 млн. гривень, з них відшкодовано близько 1,45 млн. гривень.

Про це повідомили в понеділок, 23 вересня, в Головному управлінні Державної податкової служби у Львівській області, де також розповіли: «Упродовж січня-серпня 2019 року проведено дослідження фінансово-господарської діяльності платників податків та складено 20 матеріалів з ознаками кримінальних правопорушень, з яких 14 – з ознаками кримінальних правопорушень у сфері публічних закупівель. Матеріали досліджень передані в правоохоронні органи для розгляду та прийняття рішення».

«За результатами розгляду правоохоронними органами вказаних матеріалів в Єдиному реєстрі досудових розслідувань, обліковано 12 кримінальних правопорушень, з яких дев’ять – за предикатними злочинами (суспільно небезпечні протиправні діяння, що передували легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом). Загальна сума встановлених збитків – 11660 тисяч гривень. Внаслідок вжитих організаційних та практичних заходів відшкодовано збитків за кримінальними правопорушеннями на суму 1449 тисяч гривень», – поінформували також в обласному управлінні Державної податкової служби.

dailylviv.com

До теми

11:11 27 липня 2021 р.

Фігурантів з близького оточення особи із санкційного списку РНБО зупинили у Яворові. Митники - в долі

Зловмисники домовилися з інспектором митного поста «Яворів», який умисно зареєстрував мільйонний вантаж під виглядом дешевої керамічної плитки.

Рубрика: Закон

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Всеукраїнський автомотопробіг колишніх наркозалежних “Шлях незалежних”. Заходи у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

100-річчя відкриття офісу ПЗУ (PZU) у Львові

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу