Пісний вимагає через Франківський суд від ZAXID.NET 100 тисяч гривень

23:11 11 квітня 2014 р.

Обурення Василя Пісного викликала стаття «З економічною злочинністю в Україні боротиметься «Антибіотик», опублікована ZAXID.NET 11 березня, у якій йшлося про деякі маловідомі факти з життя нового начальника департаменту державної служби боротьби з економічними злочинами МВС України.

Керівник департаменту державної служби боротьби з економічною злочинністю МВС України Василь Пісний звернувся до суду з вимогою спростувавати і видалити з сайту ZAXID.NET статтю «З економічною злочинністю в Україні боротиметься «Антибіотик»». Пісний вимагає стягнути з авторів статті 100 тис. грн. Перше слухання справи Франківський районний суд Львова призначив на понеділок, 14 квітня.

Обурення  Василя Пісного викликала стаття  «З економічною злочинністю в Україні боротиметься «Антибіотик», опублікована ZAXID.NET 11 березня, у якій йшлося про деякі маловідомі факти з життя нового начальника департаменту державної служби боротьби з економічними злочинами МВС України.  Йшлося, зокрема, про те, що у середині 90-х Василь Пісний провів п’ять місяців у СІЗО за підозрою у рекеті, а також про чисельну нерухомість, якої встиг набути Пісний і його родина за роки «праці» у системі хронічно недофінансованих правоохоронних органів.

Журналістське розслідування обставин життя Пісного на замовлення ZAXID.NET провели редактори антикорупційного сайту «Наші гроші. Львів» Олександра Губицька та Наталя Онисько. У своїй позовній заяві Василь Пісний вимагає солідарно стягнути з них рекордну за останні 10 років суму фінансового відшкодування від журналістів – 100 000 грн. Щоб мати змогу встановити такий високий розмір штрафу за «образу честі і гідності», Пісний спромігся навіть сплатити 5000 грн судового збору (5% від суми відшкодування), які теж вимагає стягнути із журналістів.

Рекордну суму відшкодування Пісний пояснює своїми стражданнями, який він зазнав після публікації статті про його життя.

«Поширення такої неправдивої інформації через всесвітню мережу Інтернет завдало мені значної моральної шкоди, через необмежений доступ читачів до цієї інформації, завдання душевних, психічних страждань та значний ступінь  зниження престижу, ділової репутації», - йдеться у позовній заяві Василя Пісного (збережена авторська стилістика  – ред.), яку редакція ZAXID.NET отримала ввечері 10 квітня.

Пісний також вимагає видалити компрометуючу його публікацію із ZAXID.NET, «Наші гроші. Львів» та ще кількох сайтів, що передрукували статтю, а також опублікувати спростування.

Перше слухання у «справі про честь та гідність Пісного» відбудеться  Франківському суді Львова у понеділок, 14 квітня, початок засідання о 14:30.

zaxid.net/

До теми

16:52 23 листопада 2020 р.

Фальсифікації на виборах у Львівській області: судитимуть п’ятьох членів ДВК

Стрийська місцева прокуратура скерувала до суду обвинувальний акт щодо п’яти жительок с.Йосиповичі (Стрийський район), яких обвинувачують у підписанні протоколу про підсумки голосування до остаточного заповнення протоколу, а також підписання такого протоколу не на засіданні виборчої комісії, вчиненого групою осіб, без попередньої змови між собою (ч.1 ст.28 ч.1 ст.158-3 КК України).

Рубрика: Закон

23:12 22 листопада 2020 р.

45 повідомлень про ймовірні порушення виборчого законодавства на Львівщині: тривають перевірки

Сьогодні, 22 листопада, станом на 20.00 до поліції Львівщини надійшло 45 повідомлень про ймовірні порушення виборчого законодавства. За усіма повідомленнями проводять перевірки - складено 3 адмінпротоколи та відкрито 3 кримінальних провадження.

Рубрика: Закон

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Вибори мера Львова-2020: другий тур

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу