Після трагічної ДТП осиротіли 13 дітей (відео)

12:31 3 лютого 2024 р.

Унаслідок зіткнення мікроавтобуса і вантажівки в Рівненському районі четверо загиблих та одна травмована соба.

"Трагічна ДТП сталася учора на території Березнівської громади. У результаті зіткнення мікроавтобуса з вантажівкою загинуло чотири людини, - написав начальник Рівненської ОВА Олександр Коваль, інформує DailyLviv.com. - Без батьків та матерів залишилися діти з двох родин цієї громади. В одній зі сімей батьків втратило вісім неповнолітніх дітей, в іншій – п’ятеро. Нині усі неповнолітні перебувають з родичами".  

Поліція Рівненської області повідомила про цю ДТП учора. Летальна автопригода сталася другого лютого близько 10 ранку поблизу села Михалин колишнього Березнівського району. 

На заокругленій ділянці дороги водій автомобіля «Mercedes-Benz Vito», 50-річний житель села Вітковичі, виїхав на смугу зустрічного руху, де зіткнувся з вантажівкою «DAF» під керуванням 30-річного жителя Клесова. Унаслідок ДТП на місці події загинули водій мікроавтобуса та дві пасажирки — 47-річна жителька села Вітковичі та 43-річна жителька села Богуші. Крім того, з тяжкими травмами госпіталізували ще двох пасажирів: 37-річну жительку села Богуші та її 44-річного односельця. Останній, попри надану медиками допомогу, помер у лікарні. 

Слідчі слідчого управління за фактом порушення правил безпеки дорожнього руху, що спричинило загибель кількох осіб, розпочали досудове розслідування за частиною 3 статті 286 КК України. 

Транспортні засоби вилучені.

 Водій вантажівки за результатами огляду на стан сп’яніння був тверезий.

DailyLviv.com

Трамп знехтував пропозицією Зеленського спільної боротьби з іранськими дронами

Вимушено змінено час та обсяг відключень світла через російську нічну атаку

У Львові обирають шостого найкращого двірника за ввесь час існування конкурсу

Викрав сім велосипедів, які мешканці Львова зберігали на сходових майданчиках та в коридорах

На Львівщині ледь не згоріло село Когути

Шість російських ракет і 28 ударних БпЛА влучили в цілі цієї ночі

Киянин травмував ногу під час спуску з гори Плішка

Згорів двигун припаркованої у Зимній Воді автівки

На Харківщині армія РФ влучила безпілотником у приміський поїзд

Ворог застосував 10 119 дронів–камікадзе та здійснив 3623 обстріли населених пунктів і позицій наших військ

Поширював зі Львова відеопродукцію порнографічного характеру

На Львівщині нагадують, що штраф для паліїв становить від 3 060 до 6 120 грн

Росіяни атакували чотири райони Київської області

На деяких ділянках Києва тимчасово призупинив рух електротранспорт

Вночі ворог найбільше атакував три райони Київщини

На Київщині від атак дронів і ракет загинуло троє людей

На Львівщині закінчили повітряну тривогу, оголошену через пуски крилатих ракет

Повітряна тривога на Львівщині через пуски крилатих ракет повітряного базування

Понад 350 сортів півоній — сучасні, рідкісні та історичні зразки світової селекції виставлять у Львові

Фіксують виліт стратегічних літаків РФ з Далекого Сходу

У суботу світло вимикатимуть всюди в Україні - Укренерго

13 львівських університетів хочуть зробити безбар'єрними

Громадянина України депортували з Польщі і заборонили йому в’їзд до Шенгенської зони на сім років

Саудівська Аравія транспортуватиме нафту в обхід Ормузької протоки

Володимир Зеленський зустрівся зі спадкоємним принцом Ірану Резою Пахлаві

У Львові МАФи заважають будівництву євроколії до Євросоюзу

Михайла Хміля обрали в.о. директора Асоціації «Єврорегіон Карпати Україна – Карпатська агенція регіонального розвитку»

14 березня світло на Львівщині відключатимуть двом групам споживачів

У Львові врятували тхора, якого віз водій під наркотиками (відео)

Львівщина буде сьогодні зі світлом. Зміна графіка

Ростислав Сенгеєв, Сергій Лозовий, Євген Кушпіт, Володимир Чернецький. Львів оплакує Захисників

Як вибрати валізу для частих відряджень і не пошкодувати про покупку

У Львові вперше встановлять лавки зі сонячними батареями. Локації

У частині регіонів України відключень електроенергії немає - Шмигаль

Німецька делегація оглянула стан облаштування антидронового захисту коштом ФРН на одній з підстанцій НЕК «Укренерго»

До Дня українського добровольця у Львові 35 захисників посмертно нагородили «Почесним знаком святого Юрія»

До дня народження Романа Шухевича запланували завершити всі основні роботи на будівлі музею генерал-хорунжого УПА

Директорка і головна економістка комунального підприємства Львова фіктивно працевлаштовували заради бронювання

На Львівщині оновили графік погодинних відключень електроенергії 13 березня

Один із провідних спінальних хірургів світу прооперує у Львові 8 пацієнтів зі 300, які подали заявки