Педофіл із Донеччини розбещував у Львові свою неповнолітню онуку

17:45 18 лютого 2016 р.


Фото: svopi.ru

Правоохоронці передали в прокуратуру обвинувальний акт.

«До львівських правоохоронців за допомогою звернулась 33-річна одеситка. Жінка заявила про зникнення своєї неповнолітньої доньки.», – повідомили сьогодні, 18 лютого, в прес-службі Львівського обласного управління Національної поліції, де також розповіли подробиці:

«Також заявниця повідомила, що дівчинка на даний час може проживати у Львові разом зі своїм дідусем. Як встановили правоохоронці, 56-річний батько заявниці, уродженець Донецької області, має чимале кримінальне минуле.

Зокрема, з'ясувалося, що чоловік у 2013 році вже був засуджений за розбещення неповнолітніх та крадіжки. Після відбування покарання чоловік поїхав до своєї доньки в Одесу і почав переконувати жінку, що її 14-річна донька потребує фахового медичного обстеження, яке він, використовуючи  свої зв’язки, може провести у Львові.

Незважаючи на те, що мати своєї згоди на переїзд доньки з Одеси не дала, зловмисник з онукою все одно поїхали до Львова. Начальник сектору ювенальної превенції Галицького відділу поліції, майор Роман Козуб, зазначив: «У ході розслідування нами встановлено, що у період з червня по серпень 2015 року 56-річний чоловік неодноразово вчиняв розпусні дії сексуального характеру щодо своєї неповнолітньої онуки, яка проживала з ним у львівському помешканні, схиляючи таким чином потерпілу до певних сексуальних дій, а згодом вступав із нею у статеві зносини природнім способом. Обвинувальний акт по даному кримінальному провадженню вже передано в прокуратуру». 

Умисні дії 56-річного чоловіка кваліфіковані як статеві зносин з особою, яка не досягла статевої зрілості. Зловмиснику повідомлено про підозру у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених частиною 2 статті 156 (вчинення розпусних дій щодо малолітньої особи або батьком, матір'ю або особою, що їх замінює, – караються обмеженням волі на строк до п'яти років або позбавленням волі на строк до трьох років) та частиною 1 статті 155 Кримінального кодексу України (статеві зносини з особою, яка не досягла статевої зрілості, вчинені батьком, матір'ю або особою, що їх замінює, або якщо вони потягли безплідність чи інші тяжкі наслідки, – караються позбавленням волі на строк від трьох до п'яти років)».

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Європейський день боротьби з торгівлею людьми

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Притулок для тварин у Львові: хто гальмує

Рубрика: Ситуації і пригоди

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу