Патрульні зупинили у Львові масову бійку

20:25 10 листопада 2019 р.

  • 0


Фото: facebook.com/lvivpolice

Піший екіпаж 4-го батальйону управління патрульної поліції Львівської області зауважив увечері на вулиці Федьковича у Львові групу людей, яка бігла їм на зустріч.

Про це повідомили в неділю, 10 листопада, в управлінні патрульної поліції Львівської області, де також розповіли: «Один із них мав сліди крові на обличчі та ще одну групу осіб, яка бігла за ними і в одного з чоловіків теж обличчя було в крові. Окрім того, в одного із переслідувачів була в руках бита.

«Патрульні зупинили й викликали на підмогу автоекіпажі, оскільки бійку продовжували та не реагували на команди припинити правопорушення. Коли на місце прибули додаткові екіпажі – сторони конфлікту вдалося розвести і з’ясуватити, що внаслідок суперечки сталася бійка», – поінформували також в управлінні патрульної поліції.

«Завдяки реакції патрульних, у бійці лише двоє потерпілих – в одного було розсічення голови і сильна кровотеча, а в іншого переламані ребра та підозра на пробиття легені. Обох госпіталізували. На місце події викликали слідчих Франківського відділу поліції. Биту вилучили. Згодом, патрульні супроводили сторони конфлікту до відділу поліції», – повідомили також в управлінні патрульної поліції.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

17:45 11 грудня 2019 р.

СБУ заблокувала на Львівщині продаж військової інформації

Служба безпеки України заблокувала діяльність організованого угрупування, учасники якого незаконно продавали інформацію зі закритих державних інформаційних ресурсів, зокрема військового характеру.

Рубрика: Закон