Опозиція збирає факти для Гаазького суду (відео)

18:47 2 лютого 2014 р.


Фото: radiosvoboda.org

Про це лідер ВО «Свобода» Олег Тягнибок заявив у неділю на сцені Майдану.

Він запевнив сьогодні, 2 лютого під час інформаційного мітингу на головній площі Києва, що юристи опозиції збирають матеріали щодо дій влади під час масових акцій протесту в Україні для подання у Міжнародний кримінальний суд. Дослівно ж лідер ВО «Свобода» повідомив із цього приводу: «Наші провідні юристи-міжнародники розпочали збір документів про катів, про катування-мордування, викрадення людей для подання до Гаазького трибуналу, оскільки ці злочини саме підпадають під юрисдикцію цієї міжнародної інституції. Долучайтеся до збору цих матеріалів. Бо чим більше, чим якісніші матеріали будуть зібрані, тим реальніше буде позитивне рішення суду».

Утім, інформуючи про це в неділю, «Радіо Свобода» додає: «Україна не зобов’язувалася визнавати Міжнародний кримінальний суд: Київ підписав, але не ратифікував Римський статут – міжнародний договір про цей суд. Конституційний суд України визнав, що частина цього договору не відповідає Конституції».

dailylviv.com

До теми

19:53 18 січня 2021 р.

У приміських поїздах встановлять камери спостереження і червоні кнопки

За допомогою червоної кнопки машиніст зможе викликати на наступну станцію за маршрутом руху правоохоронців для того, щоб запобігти чи попередити випадки неналежної поведінки деяких пасажирів.

Рубрика: Закон

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу