Оперативники ДФС вилучили на Львівщині цього року фальсифіковані алкоголь і тютюн на 7 млн. гривень

22:05 5 травня 2015 р.


Фото: vip.volyn.ua

Перший заступник начальника обласного управління Державної фіскальної служби України Віктор Лилик стверджує: «Економічний ефект для бюджету від роботи одного податкового міліціонера у десятки разів більший, ніж затрати на його утримання».

У 2015 році оперативники обласного управління Державної фіскальної служби України попередили незаконне відшкодування податку на додану вартість на понад 1 млн. грн., до бюджету додатково надійшло 3,3 млн. грн. від збитків, завданих державі, у тому числі близько 2 млн. — внаслідок податкового компромісу. У рамках кримінальних проваджень правоохоронцями  накладено арешт на майно в сумі 8 млн. грн., а за результатами перевірок підприємств, які використовували у своїй діяльності операції з «фіктивними» фірмами, до бюджету сплачено близько 2 млн. гривень.

За чотири місяці 2015 року оперативники вилучили з незаконного обігу фальсифіковані лікеро-горілчані та тютюнові вироби на близько 7 млн. гривень. Відтак перший заступник начальника обласного управління Державної фіскальної служби України Віктор Лилик стверджує: «Варто зазначити, що економічний ефект для бюджету від роботи одного податкового міліціонера у десятки разів більший, ніж затрати на його утримання». 

Про це повідомили сьогодні, 5 травня, в медіа-центрі обласного управління Державної фіскальної служби України.

dailylviv.com

До теми

13:39 21 жовтня 2020 р.

Хто вкрав Винниківське озеро: правозахисники й громада звинувачують Григорія Козловського та місцеві органи влади

Озера вже немає: воду у ньому спустили, ліс поблизу вирубують, ділянку обгородили. Бізнемен і депутат ЛМР Григорій Козловський будує тут «Академію футболу», в якій обіцяє навчати дітей із малозабезпечених родин. Але за цими шляхетними заявами ховається банальна крадіжка Винниківського озера і прилеглих до нього лісових територій.

Рубрика: Закон

18:04 20 жовтня 2020 р.

У власників стрипклубу забрали відкриту терасу Львівського палацу мистецтв

Львівська обласна прокуратура скасувала у суді незаконне передання в оренду артмайданчика у історичному центрі Львова. Йдеться про відкриту терасу Палацу мистецтв.

Рубрика: Закон

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Чому не будують притулок для тварин у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу