Одесит позбувся на Львівщині трамадолу

11:45 15 травня 2018 р.

  • 0
  • 849


Фото: facebook.com/zahidnuy.kordon

Прикордонники виявили в пункті пропуску «Шегині» нарковмісні таблетки, які подорожній намагався ввезти в Україну поза визначеним законом порядком.

У Західному регіональному управлінні Держприкордонслужби України повідомили сьогодні, 15 травня: «Прикордонники виявили вчора в пункті пропуску «Шегині» під час огляду автомобіля громадянина України медичні препарати, які містять наркотичні речовини. Таблетки перевозились в багажному відділенні автомобіля 43-річного мешканця Одеси. Всього було знайдено дев’ять блістерів з таблетками «Zamudol» з діючою речовиною «Трамадол».

«Прикордонники поінформували про це працівників Нацполіції України, які в подальшому вилучили зазначені медичні препарати для проведення експертного дослідження та прийнятті правового рішення. Перевезення через державний кордон окремих категорій медпрепаратів, які містять наркотичні та психотропні речовини, суворо регламентований. Перелік наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів визначений постановою Кабміну №770.від 6 травня 2000 року», – поінформували також у Західному регіональному управлінні Держприкордонслужби України та опублікували фотосвідчення.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

14:00 11 грудня 2018 р.

56% опитаних не знають, що за секс без згоди загрожуватиме до 15 років

56% українок та українців навіть не чули про зміни з 11 січня 2019 року у Кримінальному і Кримінальному процесуальному кодексах України, які передбачають покарання за секс без згоди.

Рубрика: Закон

  • 0
  • 213