Обидва повідомлення про замінування «Арени Львів» виявилися фальшивими

10:20 12 листопада 2014 р.


Фото: скріншот з «YouTube»

Як повідомили в середу «Щоденному Львову» в прес-службі ЛМР, проводяться заходи зі встановлення осіб, які надали фальшиві повідомлення про замінування.

У прес-службі ЛМР повідомили в середу «Щоденному Львову» в прес-службі ЛМР, що вчора, 11 листопада, на телефон «102» чергового міського управління ГУ МВС України у Львівській області від невідомих осіб надійшли два повідомлення про замінування будівлі стадіону «Арена Львів» (вул. Стрийська, 199) – о 16:14 і о 22:13. Вимог, виконання яких могло б відвернути вибухи, не висувалось.

На місці події двічі працювали основні підрозділи сил ЦЗ області і міста Львова, згідно з «Планом дій...». Місце події було огороджено, виставлено охорону та припинено доступ сторонніх осіб.

Спеціалісти вибухово-технічного відділу науково-дослідного експертно-криміналістичного центру при ГУ МВС України у Львівській області разом з кінологом проводили обстеження приміщень та прилеглої території стадіону. Після першого повідомлення пошукові роботи були завершені о 19:25, після другого повідомлення – о 23:50.

Вибухових пристроїв не виявлено. Зараз проводяться заходи зі встановлення осіб, які надали фальшиві повідомлення про замінування.

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Відеоканал Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Відеоканал Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

Відеоканал БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Відеоканал Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Відеоканал Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу