Обшуки у будинку селищного голови Брюховичів: версії ЗМІ

23:54 24 вересня 2020 р.

Фото до новини

Сьогодні о 15:00 у помешканні селищного голови Брюховичів Володимира Доманського провели обшуки.

Про це є повідомлення на сайті Брюховицької селищної ради, пише  DailyLviv.

За повідомленням селищної ради, під час обшуку було вилучено документи, які не мають до справи жодного стосунку:

    пропозиція страхової компанії щодо співпраці;
    проект концепції розвитку території військового містечка № 160 (виготовлений у 2018 р. для передачі даного містечка у комунальну власність селища).

Селищна рада Брюховичів вважає це політичним замовленням конкурентів на виборах 2020 р. до місцевих рад і підозрює, що обшук, а разом з ним і публікації в ЗМІ ще під час проведення самого обшуку, – це боротьба за військове містечко, яке в майбутньому може опинитися у власності Львівської ОТГ, оскільки, згідно з перспективним планом Львівської області, Брюховичі як селище зі своїм  органом місцевого самоврядування – зникає.

«Вважаємо, що за всіма подіями стоять люди, які були проти утворення Брюховицької об’єднаної територіальної громади. На сьогоднішній день відбуваються суди у Львівському окружному адміністративному суді та Київському окружному адміністративному суді. Також готується подання до Конституційного Суду України щодо незаконного приєднання смт. Брюховичі до м. Львова», – зазначив Володимир Доманський.

У повідомленні наголошують, що справа, за якою були обшуки, стосується  2012 року, а каденція селищного голови Брюховичів Володимира Доманського розпочалася в кінці 2015 р.

Як пишуть Наші гроші. Львів, будинок на вулиці Солов’їній в смт. Брюховичі, де був обшук, належить дружині Володимира Доманського Катерині Доманській. Згідно з інформацією в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно, вона стала його одноосібною власницею в березні 2020 року. При цьому декларація про готовність об’єкта до експлуатації була підписана ще у січні 2019 року.

Катерина Доманська також є власницею земельною ділянки площею 0,05 га, на якій розташовано будинок, з 2018 року. При цьому в декларації Володимира Доманського власність дружини на цю ділянку не відображена. Він задекларував лише спільну з дружиною власність на квартиру в Брюховичах площею 81 кв. м, її магазин та свою частку у власності невеликого будинку у селі Воля-Гомулецька.
Крім того, Доманській володіє ювелірними виробами на 0,9 млн грн. А щодо автомобілів, то в декларації зазначено лише автомобіль дружини Mersedes 2005 року випуску.

У 2017 році Володимиру Доманському спалили два автомобілі: Toyota Land Cruiser і Suzuki Grand Vitara, які були запарковані на вулиці біля житлового будинку на вул. Львівській, 33. Ці авто не були вказані в його декларації. Тоді він пояснив, що з дружиною користується автомобілями, які належать його другові, який живе поруч. Назвати прізвище друга Доманський не захотів.

А видання Діло вказує, що причиною є продаж двох земельних ділянок за 165 тис. дол, що раніше були незаконно відчужені у Міноборони України. Як повідомляють джерела видання, незаконне відчуження відбулося за сприяння посадовцями Держгеокадастру, селищної ради Брюховичів, увартирно-експлуатаційного відділу міста Львова.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів