Обласний апеляційний суд зобов’язав повернути громаді Львова земельну ділянку на вулиці Лінкольна

10:54 9 жовтня 2014 р.


Фото: Маріан Стрільців/ZIK

Як повідомили в четвер у прес-службі обласної прокуратури, встановлено, що ця територія використовується для обслуговування автомобільної стоянки без належно оформлених правовстановлюючих документів.

У прес-службі обласної прокуратури повідомили сьогодні, 9 жовтня, що ця установа наполягла на поверненні громаді Львова незаконно зайнятої земельної ділянки, вартістю 5 млн. грн. У повідомленні також конкретизують:

«Апеляційним судом Львівської області підтверджено законність рішення суду першої інстанції, яким задоволено позов прокуратури Шевченківського району міста Львова про витребування із незаконного володіння ділянки, площею 0,55 га на вул. Лінкольна. Встановлено, що цю територію використовує одне із підприємств для обслуговування автомобільної стоянки без належно оформлених правовстановлюючих документів з 2010 року. Відтак, відповідно до рішень судів, фірму зобов’язано звільнити та повернути у розпорядження громади міста Львова вказану земельну ділянку, вартість якої перевищує 5 млн. грн».

dailylviv.com

До теми

12:35 23 вересня 2020 р.

Керівництво заводу на Львівщині крало метал десятками тонн

На Львівщині Служба безпеки України викрила керівництво ПрАТ «Львівський локомотиворемонтний завод», який входить до структури Укрзалізниці, на заволодінні майном підприємства.

Рубрика: Закон

22:55 22 вересня 2020 р.

За крадіжку автомобіля садитимуть у в'язницю: Президент підписав закон

Президент Володимир Зеленський підписав Закон «Про внесення змін до статті 289 Кримінального кодексу України щодо протидії незаконному заволодінню транспортним засобом» № 875-IX, який Верховна Рада ухвалила третього вересня 2020 року.

Рубрика: Закон

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Мікропідприємці у Львові вийшли на захист спрощеної системи

Рубрика: Економіка

ОСББ і Львівгаз: війна за межі мережі. Хто правий?

Рубрика: Економіка

Коронавірусні хворі на Львівщини: хто платить за лікування

Рубрика: Медицина

МАФи у Львові: залишити чи ліквідувати?

Рубрика: Економіка

5 ТОП-пріоритетів львівського бізнесу

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу