Неповнолітні скоїли в Залізничному районі Львова 11 злочинів

12:50 20 червня 2018 р.

Прокуратура Львівської області

Прокуратура Львівської області
Фото: gazeta.lviv.ua

Львівська місцева прокуратура №2 проаналізувала стан злочинності серед неповнолітніх.

Про це повідомили в середу, 20 червня, в прес-службі прокуратури Львівської області, де також розповіли: «У Залізничному районі Львова спостерігається збільшення кількості злочинів, вчинених неповнолітніми. Впродовж п’яти місяців 2018 року 10 неповнолітніми вчинено 11 злочинів, у той час упродовж усього 2017 року восьми неповнолітніми вчинено лише дев’ять злочинів».

«Переважно спостерігається тенденція до вчинення неповнолітніми корисливих злочинів проти власності, зокрема, йдеться про чотири замахи на крадіжку (з яких два – на повторну), три крадіжки, один замах на крадіжку, поєднану з проникненням в житло, одне незаконне заволодіння транспортним засобом, а також два заподіяння умисних легких тілесних ушкоджень. Основними причинами вчинення підлітками злочинів є те, що вони проживають у малозабезпечених та неповних сім`ях, де часто батьки (або особи, які їх замінюють) ведуть аморальний спосіб життя, належно не контролюють дітей, не стежуть за навчанням, дозвіллям», – поінформували також у прокуратурі.

«У Залізничному районі Львова – недостатня робота фізкультурно-спортивних закладів для дітей та інше. Відтак, прокуратурою скеровано лист у відділ превенції Залізничного відділу Нацполіції у Львівській області, у якому наголошено на необхідності вжиття заходів щодо упередження вчинення неповнолітніми злочинів», – розповіли також у прокуратурі.

«Прокуратура вимагає забезпечити проведення у навчальних закладах лекцій і практичних занять, також зустрічей з адміністрацією навчальних закладів та представниками батьківських комітетів та інших заходів, спрямованих на формування у дітей правосвідомої поведінки, навичок до здорового способу життя. Крім цього, наголошено на необхідності профілактичної роботи, ознайомлювальних, попереджувальних та виховних бесід з дитиною та її родичами (законними представниками), а також важливості відвідування домівок дітей відповідальнми працівниками», – повідомили також у прес-службі прокуратури Львівської області.

dailylviv.com

До теми

13:02 12 червня 2021 р.

Забудовника у Львові можуть ув'язнити за незаконний житловий будинок

Підозрюваному загрожує до 5 років позбавлення волі за те, що на підставі низки підроблених документів без узгодження із дійсним замовником будівництва було введено в експлуатацію житловий будинок на території Львова.

Рубрика: Закон

19:23 11 червня 2021 р.

Дубневич збіднів, розлучається з дружиною і ділить спільно нажите майно

Вищий антикорупційний суд України 2 червня відмовив народному депутату Ярославу Дубневичу («За майбутнє») в клопотанні скасувати застосовану до нього в 2019 році заставу в 90 млн грн та повернути кошти застоводавцям.

Рубрика: Закон

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Рейдерське захоплення 1,5 га дороги та приватних ділянок у Давидівській ОТГ

Рубрика: Кримінал

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу