Неповнолітні скоїли на Львівщині в 2014-му 249 злочинів – на 110 менше, аніж за 9 місяців 2013-го

17:40 12 листопада 2014 р.


Фото: portal.lviv.ua

Як повідомили в середу у відділі зв’язків із громадськістю обласного управління МВС, його співробітники взяли цього року на профілактичний облік 177 підопічних.

У прес-службі (відділі зв’язків із громадськістю) обласного управління МВС повідомили сьогодні, 12 листопада, що співробітники кримінальної міліції у справах дітей ГУМВС України у Львівській області підбили підсумки роботи за десять місяців. У повідомленні також конкретизують:

«За цей період у Львові та в області неповнолітні вчинили 249 злочинів. Це на 110 менше ніж за аналогічний період минулого року.

Працівники підрозділу провели понад тисячу рейдів по відпрацюванню місць, де збирається молодь, зокрема під час відпрацювань «Канікули» та «Літо 2014». Під час рейдів було складено 2067 протоколів про адміністративні порушення. З них на неповнолітніх – 385. Зокрема, протоколи складались і за таке правопорушення як втягнення неповнолітніх у злочинну діяльність.

На профілактичний облік було поставлено 177 неповнолітніх. Загальна кількість неповнолітніх, що перебувають на профілактичному обліку на даний час становить 249 осіб.

За невиконання обов’язків по виховуванню дітей було притягнуто до відповідальності більше тисячі батьків, виявлено 25 сімей, у яких батьки негативно впливають на дітей. Також винесено 21 офіційне попередження про неприпустимість насильства у сім’ї. З них 20 – дорослим та одне – неповнолітньому.

Відкрито два кримінальних провадження за ст.166 (Злісне ухиляння від виконання обов’язків по догляду за дітьми) КК України. Т.в.о. начальника СКМСД ГУМВС України у Львівській області майор міліції Марія Мичка розповіла також:

«Під час відпрацювань працівники КМСД склали 54 протоколи про притягнення до адміністративної відповідальності за продаж неповнолітнім алкоголю та тютюнових виробів, за якими суди наклали на суб’єкти підприємницької діяльності штрафи на загальну суму більше ста тисяч гривень. Вирішується питання про позбавлення ліцензій на торгівлю алкоголем та тютюновою продукцією для деяких підприємств». 

Нагадаємо, головними завданнями Кримінальної міліції у справах дітей є захист прав дітей, профілактика злочинності серед неповнолітніх, виявлення неповнолітніх, схильних до скоєння злочинів, а також розкриття злочинів, скоєних неповнолітніми».

dailylviv.com

До теми

19:17 17 травня 2021 р.

Доки канабіс легалізують, самбірчанин вже сидітиме за гратами

Закінчено судовий розгляд у кримінальному провадженні щодо 35-річного жителя Самбора, якого обвинувачували у збуті особливо небезпечних наркотичних засобів (ч.2 ст.307 КК України).

Рубрика: Закон

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Рейдерське захоплення 1,5 га дороги та приватних ділянок у Давидівській ОТГ

Рубрика: Кримінал

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу