Неповнолітні скоїли на Львівщині в 2014-му 249 злочинів – на 110 менше, аніж за 9 місяців 2013-го

17:40 12 листопада 2014 р.


Фото: portal.lviv.ua

Як повідомили в середу у відділі зв’язків із громадськістю обласного управління МВС, його співробітники взяли цього року на профілактичний облік 177 підопічних.

У прес-службі (відділі зв’язків із громадськістю) обласного управління МВС повідомили сьогодні, 12 листопада, що співробітники кримінальної міліції у справах дітей ГУМВС України у Львівській області підбили підсумки роботи за десять місяців. У повідомленні також конкретизують:

«За цей період у Львові та в області неповнолітні вчинили 249 злочинів. Це на 110 менше ніж за аналогічний період минулого року.

Працівники підрозділу провели понад тисячу рейдів по відпрацюванню місць, де збирається молодь, зокрема під час відпрацювань «Канікули» та «Літо 2014». Під час рейдів було складено 2067 протоколів про адміністративні порушення. З них на неповнолітніх – 385. Зокрема, протоколи складались і за таке правопорушення як втягнення неповнолітніх у злочинну діяльність.

На профілактичний облік було поставлено 177 неповнолітніх. Загальна кількість неповнолітніх, що перебувають на профілактичному обліку на даний час становить 249 осіб.

За невиконання обов’язків по виховуванню дітей було притягнуто до відповідальності більше тисячі батьків, виявлено 25 сімей, у яких батьки негативно впливають на дітей. Також винесено 21 офіційне попередження про неприпустимість насильства у сім’ї. З них 20 – дорослим та одне – неповнолітньому.

Відкрито два кримінальних провадження за ст.166 (Злісне ухиляння від виконання обов’язків по догляду за дітьми) КК України. Т.в.о. начальника СКМСД ГУМВС України у Львівській області майор міліції Марія Мичка розповіла також:

«Під час відпрацювань працівники КМСД склали 54 протоколи про притягнення до адміністративної відповідальності за продаж неповнолітнім алкоголю та тютюнових виробів, за якими суди наклали на суб’єкти підприємницької діяльності штрафи на загальну суму більше ста тисяч гривень. Вирішується питання про позбавлення ліцензій на торгівлю алкоголем та тютюновою продукцією для деяких підприємств». 

Нагадаємо, головними завданнями Кримінальної міліції у справах дітей є захист прав дітей, профілактика злочинності серед неповнолітніх, виявлення неповнолітніх, схильних до скоєння злочинів, а також розкриття злочинів, скоєних неповнолітніми».

dailylviv.com

До теми

16:49 17 серпня 2022 р.

Обшук у Ратуші: шукали докази виготовлення документів для виїзду за кордон призовників (доповнено)

Працівницю одного із відділів соціального захисту Львівської міської ради підозрюють у причетності до організації виготовлення документів, які у час дії воєнного стану надають право виїзду з України особам призовного віку.

Рубрика: Кримінал

12:54 17 серпня 2022 р.

Вкрав у Луцьку, спіймали у Львові

Львів'янину загрожує покарання за крадіжку, вчинену у великих розмірах чи в умовах воєнного або надзвичайного стану.

Рубрика: Кримінал

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Відеоканал Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Відеоканал Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

Відеоканал БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Відеоканал Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Відеоканал Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу