НАЗК запросило для пояснень нардепа зі Львівщини

12:15 15 квітня 2019 р.

  • 0
  • 993


Фото: rbc.ua

Національне агентство з питань запобігання корупції запросило 12 громадян України прибути до НАЗК для надання пояснень і, в разі наявності підстав, – складення протоколів про адміністративні правопорушення

Про це повідомили в понеділок, 15 квітня, в прес-службі НАЗК, де також розповіли, що, зокрема, у ньому чекають 17 або 18 квітня на народного депутата України Ярослава Дубневича.

«Національне агентство здійснює збір фактичних даних за ознаками можливого порушення вимог ЗУ «Про запобігання корупції» щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів, сумісництва та суміщення, несвоєчасного подання декларації, повідомлення про суттєві зміни у майновому стану. Ці особи запрошені офіційним листом Національного агентства за тиждень до оприлюднення на офіційному веб-сайті.
Національне агентство зазначає, що неявка посадової особи не є перешкодою для здійснення подальших можливих заходів відповідно до вимог законодавства України про адміністративні правопорушення», – поінформували також у НАЗК.

dailylviv.com

Коментарі(0)

Вікно у Львів (збільшити)

До теми

18:00 20 квітня 2019 р.

Прикордонники вилучили на Львівщині пістолет

Прикордонники Мостиського загону виявили у громадян України підводний годинник, радіаційний фон якого перевищував допустимі норми, й пістолет травматичної дії.

Рубрика: Закон

  • 0
  • 399

16:30 20 квітня 2019 р.

На Львівщині затримали винуватця загибелі хлопчика

У суботу, 20 квітня, 55-річний водій бензовоза з Івано-Франківської області скоїв на пішохідному переході гп автодорозі «Київ-Чоп» у Запитові в Кам'янка-Бузькому районі наїзд на місцевого дев'ятирічного хлопчика.

Рубрика: Закон

  • 0
  • 852