НАЗК запросило для пояснень нардепа зі Львівщини

12:15 15 квітня 2019 р.

  • 0
  • 1089


Фото: rbc.ua

Національне агентство з питань запобігання корупції запросило 12 громадян України прибути до НАЗК для надання пояснень і, в разі наявності підстав, – складення протоколів про адміністративні правопорушення

Про це повідомили в понеділок, 15 квітня, в прес-службі НАЗК, де також розповіли, що, зокрема, у ньому чекають 17 або 18 квітня на народного депутата України Ярослава Дубневича.

«Національне агентство здійснює збір фактичних даних за ознаками можливого порушення вимог ЗУ «Про запобігання корупції» щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів, сумісництва та суміщення, несвоєчасного подання декларації, повідомлення про суттєві зміни у майновому стану. Ці особи запрошені офіційним листом Національного агентства за тиждень до оприлюднення на офіційному веб-сайті.
Національне агентство зазначає, що неявка посадової особи не є перешкодою для здійснення подальших можливих заходів відповідно до вимог законодавства України про адміністративні правопорушення», – поінформували також у НАЗК.

dailylviv.com

Коментарі(0)

Вікно у Львів (збільшити)

До теми

16:40 24 червня 2019 р.

Екоінспектори зауважили на Львівщині ознаки злочину

Працівниками Державної екологічної інспекції у Львівській області провели планову перевірку дотримання вимог природоохоронного законодавства ТзОВ «Хонгсен», діяльність якого пов’язана з вирощуванням грибів.

Рубрика: Закон

  • 0
  • 672

13:35 24 червня 2019 р.

У Польщі заарештували винуватицю загибелі українця

«Gazeta Wyborcza» розповіла трагічну історію українця Василя Чорнея, який приїхав до Польщі на заробітки і помер, бо роботодавиця не викликала швидку медичну допомогу тоді, коли йому стало погано.

Рубрика: Закон

  • 0
  • 588

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Дебати: Ірина Подоляк - Валерій Веремчук (ВО №116)

Рубрика: Політика

Дебати: Андрій Москаленко - Юрій Михальчишин (ВО №115)

Рубрика: Політика

Кандидати в нардепи на Львівщині від "Батьківщини"

Рубрика: Політика

10-ка і мажоритарники від "Сила і честь" у Львові

Рубрика: Політика

Дебати: Мирослава Бабінська-Тарас Чолій ( ВО №123)

Рубрика: Політика

Всі відео розділу