НАЗК запросило для пояснень нардепа зі Львівщини

12:15 15 квітня 2019 р.

Фото до новини


Фото: rbc.ua

Національне агентство з питань запобігання корупції запросило 12 громадян України прибути до НАЗК для надання пояснень і, в разі наявності підстав, – складення протоколів про адміністративні правопорушення

Про це повідомили в понеділок, 15 квітня, в прес-службі НАЗК, де також розповіли, що, зокрема, у ньому чекають 17 або 18 квітня на народного депутата України Ярослава Дубневича.

«Національне агентство здійснює збір фактичних даних за ознаками можливого порушення вимог ЗУ «Про запобігання корупції» щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів, сумісництва та суміщення, несвоєчасного подання декларації, повідомлення про суттєві зміни у майновому стану. Ці особи запрошені офіційним листом Національного агентства за тиждень до оприлюднення на офіційному веб-сайті.
Національне агентство зазначає, що неявка посадової особи не є перешкодою для здійснення подальших можливих заходів відповідно до вимог законодавства України про адміністративні правопорушення», – поінформували також у НАЗК.

Термінові та важливі повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram.

dailylviv.com

 

Останні новини