НАЗК підозрює нардепа зі Львова в суміщенні посад

15:50 15 вересня 2017 р.


Фото: скріншот зі сторінки НАЗК в інтернет-мережі «Facebook»

Національне агентство з питань запобігання корупції офіційно запрошує народного депутата Дмитра Добродомова для ознайомлення з протоколом про адміністративне правопорушення на 20 вересня.

У прес-службі Національне агентство з питань запобігання корупції повідомили сьогодні, 15 вересня, що виявили після перевірки декларації народного депутата Дмитра Добродомова адміністративне правопорушення, пов’язане з корупцією – порушення вимог щодо сумісництва та суміщення з іншими видами діяльності, у зв’язку з чим складено протокол. Згідно з процедурою, протокол, після ознайомлення, буде передано на засідання Національного агентства, для прийняття рішення щодо доцільності направлення матеріалів справи до суду.

Своєю чергою, Добродомов повідомив, що порушенням є отримання неправомірної вигоди – 6557 гривень, гонорар за прочитані лекції. Він пояснив, що 12-14 лютого 2016 року в Одесі відбувся Восьмий форум мережі вільних місцевих політиків «Регіональний та місцевий розвиток: українська практика та міжнародний досвід» – за проведення лекціїна заході була передбачена винагорода – 6557 гривень.

Про це повідомило сьогодні, 15 вересня, «Радіо Свобода».

dailylviv.com

До теми

13:33 3 грудня 2020 р.

Перший ресторан у Львові виграв суд і не платитиме штраф за карантин вихідного дня

Галицький районний суд Львова відмовився штрафувати Celentano Ristorante у центрі Львова, який приймав відвідувачів під час карантину вихідного дня. Відповідне рішення суд прийняв 30 листопада.

Рубрика: Закон

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Вибори мера Львова-2020: другий тур

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу