Нардепи внесли останні правки до законопроекту про розмитнення автомобілів з єврономерами

13:48 7 листопада 2018 р.

  • 0
  • 402


Фото: rbc.ua

Голова парламентського комітету з питань податкової та митної політики Ніна Южаніна заявила, що до законопроекту про розмитнення автомобілів з єврономерами внесли останні правки.

За словами Ніни Южаніної, законопроект про розмитнення автомобілів з єврономерами передбачає пільговий період для їх розмитнення. У перші два місяці після набрання чинності закону вони зможуть це зробити із знижкою 50%, а в третій місяць зі знижкою у 25%.

Формула розмитнення лишається такою ж, як у першій версії закону. Також залишаються високі штрафи за нерозмитнення авто. Закон передбачає, що патрульна поліція матиме право зупиняти «євробляхерів» для перевірки та зможе передавати їхні дані до державної фіскальної служби для встановлення наявності порушень, що прогнозували раніше в поліції.

Голова парламентського комітету з питань податкової та митної політики Ніна Южаніна повідомила це в інтерв’ю «Телевізійній службі новин» каналу «1+1».

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

14:15 13 листопада 2018 р.

На Львівщині виявили несанкціоноване звалище відходів

Працівники Держеколоінспекції, представники Перемишлянської райдержадміністрації й Ланівської сільради та поліціянти виявили на околиці села Серники в Перемишлянському районі факт несанкціонованого розміщення твердих побутових відходів орієнтовною площею 100 квадратних метрів.

Рубрика: Закон

  • 0
  • 459

11:10 13 листопада 2018 р.

Керівник і касири банку на Львівщині привласнили чотири мільйони гривень

Працівники управління захисту економіки спільно зі слідчими поліції з’ясували, що касири районного відділення одного з банків на Львівщині умисно внесли неправдиві відомості й склали неправдиві документи, які засвідчували факт наявності грошових коштів у касі відділення.

Рубрика: Закон

  • 0
  • 351

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Терещенко, якого чекали!

Рубрика: Політика

"Пам'ятай" жертв у Самборі

Рубрика: Історія

Погіршення стоматологічного здоров'я львів'ян

Рубрика: Медицина

Усім капеланам - статус УБД

Рубрика: Культура

Знеструмлення ОТГ на Львівщині

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу