Нардепи внесли останні правки до законопроекту про розмитнення автомобілів з єврономерами

13:48 7 листопада 2018 р.

  • 0
  • 546


Фото: rbc.ua

Голова парламентського комітету з питань податкової та митної політики Ніна Южаніна заявила, що до законопроекту про розмитнення автомобілів з єврономерами внесли останні правки.

За словами Ніни Южаніної, законопроект про розмитнення автомобілів з єврономерами передбачає пільговий період для їх розмитнення. У перші два місяці після набрання чинності закону вони зможуть це зробити із знижкою 50%, а в третій місяць зі знижкою у 25%.

Формула розмитнення лишається такою ж, як у першій версії закону. Також залишаються високі штрафи за нерозмитнення авто. Закон передбачає, що патрульна поліція матиме право зупиняти «євробляхерів» для перевірки та зможе передавати їхні дані до державної фіскальної служби для встановлення наявності порушень, що прогнозували раніше в поліції.

Голова парламентського комітету з питань податкової та митної політики Ніна Южаніна повідомила це в інтерв’ю «Телевізійній службі новин» каналу «1+1».

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

18:33 17 січня 2019 р.

«Чорні реєстратори» маніпулюють землею у Трускавці

Газета «Джерела Трускавця» і громадська організація «Рада міста» апелюють до медіаспільноти і керівників правоохоронних органів Львівської області задля зупинення рейдерської схеми захоплення земельної ділянки, що належить територіальній громаді Трускавця, і покарання винуватців.

Рубрика: Закон

  • 0
  • 1173

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Вибори Президента виграють парторганізації?

Рубрика: Політика

"Чорні реєстратори" і Трускавець

Рубрика: Ситуації і пригоди

Особливості старту виборчої президентської кампанії на Львівщині

Рубрика: Політика

Томос і вибори Президента

Рубрика: Політика

Нововведення в рахунках за спожитий газ

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу