На переході «Краковець-Корчова» затримали контрабанду бурштину

14:19 7 липня 2015 р.

Учора,6 липня, в пункті пропуску для автомобільного сполучення «Краковець-Корчова» працівники Львівської митниці ДФС спільно з прикордонниками припинили спробу вивезення бурштину за межі України.Про це інформує прес-служба ГУ ДФС у Львівській області.

У двох автомобілях, з використанням спеціально облаштованих тайників, громадяни України намагались провезти майже шість кілограмів необробленого коштовного каміння.

Для перетину кордону вони обрали смугу спрощеного митного контролю „зелений коридор”, чим заявили про відсутність у них будь-яких товарів, які підлягають обов’язковому декларуванню та оподаткуванню, або які належать до категорії товарів, на переміщення яких через митний кордон України запроваджені обмеження.

Під час спрощеного митного контролю виникла підозра про наявність в автомобілях товару, що переміщується з приховуванням від митного контролю. У зв’язку з цим, автомобілі було переведено у місце поглибленого догляду транспортних засобів. Там спільна оглядова група митників та прикордонників у кожному з автомобілів, у спеціально виготовлених сховищах, виявила  необроблене каміння жовто-коричневого кольору, різної геометричної форми,загальною вагою  відповідно 2,95 та 3,2 кг.

Таким чином, гр. України, вчинили дії, що мають ознаки порушення митних правил, передбаченого ч.1 ст. 483 Митного кодексу України. За цим фактом складено протокол про порушення митних правил. Товари та транспортні засоби вилучені. Їх вартість буде визначено додатково, наголошують у прес-службі.

 

dailylviv.com

До теми

21:43 3 грудня 2021 р.

На Львівщині за рік розкрили і передали до суду 5 справ щодо торгівлі людьми

У Львові розповіли, куди звертатись у разі, якщо вас втягнули у трудову експлуатацію або ж ви стали жертвою торгівлі людьми, не маючи при цьому офіційного працевлаштування.

Рубрика: Кримінал

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Проблема з насильством на Львівщині: як запобігають і вирішують

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Тиск на релігійну громаду Гефсиманія

Рубрика: Культура

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Парки Львівщини: реконструкція та будівництво

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу