На митниці не пропустили контрабанду телефонів вартістю понад млн грн

13:11 1 травня 2020 р.

  • 0

Учора в пункт пропуску «Краковець-Корчва» з Республіки Польщі прибув вантажний мікроавтобус під керування громадянина України.

Про це інформує пресслужба Галицької митниці.

Згідно з документами він перевозив на адресу одного з підприємств Львівщини телевізори та холодильники. Також заявив про наявність особистих речей.

Однак у працівників митниці виникли підозри про можливе приховування товарів від митного контролю. Тож автомобіль скерували в місце поглибленого огляду товарів та транспортних засобів. І не дарма.  Під час огляду в спеціально виготовленому сховищі під заднім пасажирським сидінням та в коробці з телевізором  митники знайшли мобільні телефони  торгової марки Xiaomi Redmi різних моделей. .

За цим фактом складено протокол про порушення митних правил передбаченого ч. 1 ст. 483 Митного кодексу України. Телефони та автомобіль вилучено. Справу скерують до суду.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

12:51 27 травня 2020 р.

У Львові відбувся суд над підприємцем за одиночний пікет на захист конституційного права на працю

Сьогодні, 27 травня, о 14.00 у Львівському пресклубі - пресконференція на тему: "Карантин чи обмеження конституційних прав та свобод? У Львові відбувся суд над підприємцем за одиночний пікет на захист конституційного права на працю".

Рубрика: Закон