На Львівщині затримано підозрюваного у вбивстві школярки (оновлено)

19:52 6 червня 2014 р.


Фото: zik.com.ua

Про це повідомив у п’ятницю на прес-конференції начальник обласного УМВС Дмитро Загарія.

Західна інформаційна корпорація розповідає сьогодні, 6 червня, в повідомленні «Затримано підозрюваного у жорстокому вбивстві школярки на Львівщині»:

«Міліція затримала чоловіка, підозрюваного у вбивстві школярки у Самбірському районі на Львівщині. Про це 6 червня на прес-конференції повідомив начальник міліції Львівщини Дмитро Загарія.

За словами Загарії, труп дівчини без одягу знайшли о 4-ій год. ранку. За даними міліції, дівчину задушили. Окрім того, є ознаки зґвалтування.

Остаточну причину смерті встановить судово-медична експертиза. «Затримано особу, яка, швидше за все, причетна до вбивства», – повідомив Загарія.

Він пообіцяв, що міліція докладе усіх зусиль і цей злочин буде розкрито вже найближчим часом. Загарія також зазначив, що дівчина добре вчилася в школі, про неї позитивно відкуються односельці.

Як повідомляла IA ZIK, у селі Чайковичі Самбірського району вбили неповнолітню дівчину – ученицю 10-го класу. Вона вчора пішла грабати сіно і зникла, а сьогодні її знайшли задушену й зі зв’язаними руками.

Про це ІА ZIK повідомило джерело у правоохоронних органах. Речник ГУ МВС у Львівській області у коментарі ІА ZIK підтвердила, що в Самбірському районі знайшли тіло неповнолітньої. За попередніми даними, вчора ввечері вона пішла з дому і сьогодні її знайшли о 4.30 ранку.

«Сьогодні близько 5-ї години ранку у Самбірській райвідділ міліції надійшло повідомлення від голови сільської ради одного з сіл Самбірського району про те, що біля церкви виявлено тіло без ознак життя учениці 10-го класу місцевої школи. Зараз на місці події працює слідчо-оперативна група. Особисто виїхав начальник головного управління МВС у Львівській області Дмитро Загарія. Тривають слідчі дії», – зазначила вона».

Натомість у повідомленні «У вбивстві школярки на Львівщині підозрюється 37-річний чоловік – вже судимий за згвалтування» Західна інформаційна корпорація розповідає в п’ятницю:

У жорстокому вбивстві школярки у Самбірському рані Львівщини підозрюється 37-річний раніше судимий місцевий мешканець. Чоловіка затримано. Вирішується питання про обрання йому міри запобіжного заходу.

Про це 6 червня у коментарі IA ZIK повідомила начальник ВЗГ ГУ МВСУ у Львівській області Світлана Добровольська.

За даними джерел IA ZIK у правоохоронних органах, затриманий раніше судимий за зґвалтування.

Нагадаємо, міліція затримала чоловіка, підозрюваного у вбивстві школярки у Самбірському районі на Львівщині.

Про це 6 червня на прес-конференції повідомив начальник міліції Львівщини Дмитро Загарія. За словами Загарії, труп дівчини без одягу знайшли о 4-ій год. ранку. За даними міліції, дівчину задушили. Окрім того, є ознаки зґвалтування. Остаточну причину смерті встановить судово-медична експертиза.

«Затримано особу, яка, швидше за все, причетна до вбивства», – повідомив Загарія. Він пообіцяв, що міліція докладе усіх зусиль і цей злочин буде розкрито вже найближчим часом. Загарія також зазначив, що дівчина добре вчилася в школі, про неї позитивно відкуються односельці.

Як повідомляла IA ZIK, у селі Чайковичі Самбірського району вбили неповнолітню дівчину – ученицю 10-го класу. Вона вчора пішла грабати сіно і зникла, а сьогодні її знайшли задушену й зі зв’язаними руками».

Своєю чергою, «Gazeta.ua» інформує сьогодні, 6 червня, в повідомленні «На Львівщині школярку закатували в полі на сінокосі»:

«Сьогодні вранці у селі Чайковичі Самбірського району на Львівщині знайшли труп закатованої десятикласниці Оксани. Дівчина учора о 15 годині дня узяла вила і пішла в поле за село, щоб перегортати сіно, яке сохне.

До 21-ї не повернулася. Батьки чекали, гадали, що вона зайшла до подруг. Коли стемніло, кинулися шукати.

«У нас тут річка Дністер протікає, вони побігли туди, шукали, кликали, – говорить сільський голова Любов Сарафин. – Думали, утопилася. О 3-й ночі вже задзвонили мені. Знайшли її сьогодні вранці у кущах неподалік того поля, де вона працювала. Зараз міліція з'ясовує обставини».

Кажуть, дівчина була зв'язаною. Сільський голова додала, що дівчина була спокійна, вихована.

Займалася спортом, у травні закінчила 10 клас. Батьки – залізничники, працюють у Львові.

Крім Оксани, у сім'ї є ще старший син. Кажуть, у Чайковичах є люди, які вже відбували покарання, за зґвалтування зокрема».

Як інформував у п’ятницю «Щоденний Львів», на Львівщині натрапили на тіло задушеної десятикласниці.

DailyLviv.com

У Шептицькому районі аварійні відключення замінили на погодинні

РФ оновила тактику своїх атак - Зеленський

Розкрадання мільйонів на відходах. Обшуки тривають на Львівщині, Дніпропетровщині та Запоріжжі

На півночі Львівщини запроваджено 10 черг аварійних відключень, графіки не діють

На Львівщині вогонь знищив дах будинку та забрав життя собаки

Графіки тимчасово не діють. У Києві та низці областей запроваджено екстрені обмеження світла

Від 10 до 13 годин без світла на Львівщині. Новий графік 20 січня

ППО збили понад 340 цілей, серед яких ракети «Циркон» та Х-101

На Львівщині водій «дев’ятки» збив пішохода

Магія в небі. Львівщину накрило неймовірне північне сяйво

20 січня Львівщина прощається з десятьма Героями

Де найбільше ворожих атак на фронті - Генштаб ЗСУ

До Києва на допомогу поїхали три бригади зі Львова

Крилаті ракети у повітряному просторі України. Південно-західний напрямок

Лазар по-новому організує захист неба

Шмигаль - Гроссі. Наступна масована атака рф - по об’єктах і мережах, що обслуговують атомні станції

Львівобленерго додало світла споживачам ввечері 19 січня. Графік

Стартовий графік вимкнень електроенергії 20 січня на Львівщині

Де найбільша кількість населених пунктів в Україні

На Львівщині загинув червонокнижний лось під колесами автомобіля

Графік відключень світла 20 січня запровадили для всіх областей

Найважча енергетична ситуація в Києві, Чернігові, Сумах, Дніпрі, Харкові, Одесі

Графік енергопостачання 19 січня на Львівщині. Впродовж вечора тривалість відключень скорочена для всіх груп

Василь Лабузов, Микола Скиба. 20 січня Львівська громада попрощається з двома захисниками України

Графік світла 19 січня у Львівській області. Новий варіант

У Бориславі горів дах житлового будинку

На Меморіалі Олексія Дем’янюка у Львові Олег Дорощук стрибнув на 21 см вище від Ярослави Магучіх

Графік електропостачання 19 січня на Львівщині. Версія 14.58

Вирвав планшет і втік. Поліція Шептицького оперативно затримала грабіжника

Львів та норвезький Берген стали містами-партнерами. Ключові напрямки співпраці

Зеленський провів термінову нараду щодо енергозабезпечення найбільш дефіцитних регіонів

У Львові лікарі здійснили диво, рятуючи малюка упродовж 83 днів

На Львівщині з’явиться гід найцікавішими подіями тижня

Росія готує масований удар з п’яти аеродромів. Під особливою загрозою Київ та Захід України

Коли відступлять люті морози. В Укргідрометцентрі назвали дату потепління

Від -18° вночі до +1° вдень. На Львівщину насувається антициклон з Болгарії

На Львівщині викрили лікарів, які допомагали оформити догляд для уникнення мобілізації

$75 тис. за інтимні відео. У Києві затримали шантажиста співачки Олени Тополі

У 10 групах споживачів Львівщини поліпшено графіки відключень

Суттєве посилення обмежень. Львівобленерго змінило графік 19 січня