На Львівщині затримали турків на кукурудзяному полі

11:30 24 вересня 2019 р.


Фото: dpsu.gov.ua

Військовослужбовці Львівського загону затримали двох іноземців, які мали намір потрапити до країн ЄС.

Про це повідомили у вівторок, 24 вересня, в Держприкордонслужбі, де також розповіли: «Один зі жителів прикордоння повідомив правоохоронцям відділення інспекторів «Рава-Руська» про появу чоловіків неслов’янської зовнішності біля українсько-польського кордону. Невідомі, ховаючись у кукурудзяному полі, намагалися непомітно прошмигнути через державний кордон в обхід пункту пропуску».

«Невдовзі групу незнайомців прикордонники затримали. Порушниками виявилися громадяни Туреччини. Зі собою іноземці мали відповідні документи. Згодом прикордонники з’ясували, що останні знаходяться на території України законно та нещодавно прибули до Києва літаком», – поінформували також у ДПСУ.
«Порушники доставлені до прикордонного підрозділу для проведення фільтраційно-перевірочних заходів та притягнення до відповідальності за ст. 204-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення (незаконне перетинання або спроба незаконного перетинання державного кордону України», – розповіли також у ДПСУ.

«Останнім часом відмічається збільшення кількості спроб незаконного перетинання кордону з країнами ЄС саме громадянами Туреччини. Іноземці прибувають в Україну легально, щоб у подальшому спробувати у незаконний спосіб потрапити до країн ЄС. З початку 2019 року прикордонники затримали 84 громадян Туреччини», – повідомили також у ДПСУ./

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Відеоканал Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Відеоканал Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

Відеоканал БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Відеоканал Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Відеоканал Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу