На Львівщині затримали трьох іноземців

12:30 8 листопада 2019 р.

  • 0


Фото: dpsu.gov.ua

Прикордонники затримали іноземців, які прибули в нашу країну через столичний та львівський аеропорти, однак згодом опинилися на західній ділянці державного рубежу.

Про це повідомили в п’ятницю, 8 листопада, у Держприкордонслужбі, де також розповіли: «Поблизу села Шегині трьох правопорушників допоміг виявити місцевий житель. Він помітив групу невідомих, котрі рухалися в бік державного кордону, та повідомив охоронців  держрубежу».

«Група реагування від Мостиського прикордонного загону виявила та затримали трьох чоловіків за 50 метрів від кордону. Згодом з’ясувалось, що усі вони є громадянами Туреччини й мали при собі документи, що посвідчують особу. Горе-мандрівників доставлено до прикордонних підрозділів для  проведення фільтраційно-перевірочних заходів та прийняття правових рішень», – поінформували також у ДПСУ.

dailylviv.com

Коментарі(0)

Вікно у Львів (збільшити)

До теми

16:05 19 листопада 2019 р.

Прокуратура Львівського гарнізону назвала ймовірну причину загибелі офіцера

Військова прокуратура Львівського гарнізону назвала ймовірною причиною пожежі у військовій частині, внаслідок якої загинув офіцер та ще один отримав численні опіки, коротке замикання.

Рубрика: Закон

11:00 19 листопада 2019 р.

Водії будуть оштрафовані за відсутність автокрісла

Закон «Про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо встановлення відповідальності за порушення правил перевезення дітей» опубліковано в офіційній газеті Верховної Ради «Голос України».

Рубрика: Закон