На Львівщині затримали священнослужителя за торгівлю зброєю

15:01 8 липня 2020 р.

Фото до новини

Правоохоронці встановили, що чоловік у власному помешканні організував зброярню.

У грудні 2018 року його затримували за незаконне поводження зі зброєю. Згідно з вироком суду, чоловіка визнано винуватим у вчиненні кримінальних правопорушень та засуджено до 5-ти років позбавлення волі.

Однак, на підставі ст. 75 Кримінального кодексу України, звільнено від відбування покарання з випробуванням.
Тому, щоби не потрапити в поле зору поліційних, під час купівлі пістолетів та відправки поштою «товару» чоловік використовував фіктивні анкетні дані.

Сьогодні, 8 липня, проводяться обшуки на території Львівської, Черкаської та Київської областей, зокрема, за місцем проживання зловмисника, а також у покупців зброї.

Наразі вже вилучено 8 пістолетів, рушницю, 15 магазинів, 6 глушників, 165 набоїв, світлошумові гранати та інші елементи зброї.

Вирішується питання про затримання 48-річного мешканця Львівської області у порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України та обрання йому запобіжного заходу — тримання під вартою.

Про це повідомила поліція Львівської області. Судячи з цієї інформації, поліція знає більше, ніж прокуратура Львівської області, яка трохи раніше подала для ЗМІ менше відомостей про цю справу. Але світлини є лише у прокуратури.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

 

новобудови Львів