На Львівщині затримали при одержанні хабара заступника начальника виправної колонії

15:38 5 листопада 2015 р.


Фото: зі сторінки Анатолія Матіоса в інтернет-мережі «Facebook»

Посадовець пеніціарного закладу взяв 5000 гривень від суб'єкта підприємницької діяльності за сприяння у підписанні договору оренди складських приміщень виправної колонії.

Головний військовий прокурор України Анатолій Матіос повідомив у четвер:

«Знову про «щоденну українську гідру корупції»! 5 листопада, за оперативними матеріалами Львівського обласного управління МВС, в рамках контролю за вчиненням злочину слідчими військової прокуратури Західного регіону задокументовано і припинено факт вимагання та отримання «хабара» у сумі 5000 гривень заступником начальника виправної колонії №48 від суб'єкта підприємницької діяльності за сприяння у підписанні договору оренди складських приміщень виправної колонії. 

Неправомірна вигода виявлена та вилучена під час проведення особистого обшуку посадовця.  Корупціонера затримано в порядку статті 208 Кримінально-процесуального України. Проходять обшуки.

А тепер поясню «експертам» соцмереж. Працівники спецслужби і органів міліціі йдуть з оперативними матеріалами про хабарництво до тих, кому вірять і хто може законно та професійно провести непросте розслідування. Наразі – це військові прокурори, більшість з яких по півроку відслужили в АТО. 

Обов'язком слідчого і прокурора є реєстрація злочину і притягнення хабарника до відповідальності.  За 10 місяців поточного року військові прокурори затримали 103 хабарники.

Ніби й мало, але це майже половина від усіх затриманих хабарників органами прокуратури. Так і працюємо. Не озираючись на скуління штатних та нештатних «ботів». Декілька сьогоднішніх фото з буднів щоденної роботи слідчих військовоі прокуратури».

Анатолій Матіос написав це сьогодні, 5 листопада, на своїй сторінці в інтернет-мережі «Facebook», де він також опублікував фотографії з місця затримання.

dailylviv.com

До теми

19:17 17 травня 2021 р.

Доки канабіс легалізують, самбірчанин вже сидітиме за гратами

Закінчено судовий розгляд у кримінальному провадженні щодо 35-річного жителя Самбора, якого обвинувачували у збуті особливо небезпечних наркотичних засобів (ч.2 ст.307 КК України).

Рубрика: Закон

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Рейдерське захоплення 1,5 га дороги та приватних ділянок у Давидівській ОТГ

Рубрика: Кримінал

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу