На Львівщині затримали крадіїв дизельного палива

17:15 3 лютого 2016 р.

Фото до новини


Фото: прес-служба Львівського обласного управління Національної поліції

Учасники злочинної групи незаконно здійснили врізку до магістрального нафтопроводу.

«Працівники Управління захисту економіки (УЗЕ) Національної поліції України викрили злочинну групу, яка незаконно здійснила врізку до магістрального нафтопроводу підприємства. Викрадене дизпаливо реалізовували на території регіону. Один із членів угрупування – колишній працівник цього підприємства.», – повідомили сьогодні, 3 лютого, в прес-службі Львівського обласного управління Національної поліції, де також опублікували фото з місця події й розповіли подробиці:

«Працівники УЗЕ Національної поліції у Львівської області під час проведення оперативних заходів встановили особу кожного учасника злочинної групи, місце знаходження незаконної врізки у нафтопровід, час та день, коли «ділки» підуть на «справу». Так, вночі 3-го лютого, у Старосамбірському районі під час відкачування нафтопродуктів працівники УЗЕ затримали трьх громадян.

До складу групи входили 54-річний колишній працівник охорони підприємства та місцеві мешканці 45-ти та 46-ти років. З метою власного збагачення затримані чоловіки здійснили незаконну врізку у магістральний нафтопродуктопровід. До корпусу труби зловмисники приварили патрубок із краном, який з'єднувався із шлангом.

Щоб убезпечити себе від «небажаних гостей», злодії працювали виключно вночі та  проклали 10-ти метровий відвід до польової дороги, де і здійснювали забір викраденого дизпалива. Також, зазначений відвід зловмисники ретельно замаскували.

Окрім цього правоохоронці виявили вантажний автомобіль із вмонтованими у кузові двома пластмасовими цистернами, які затримані вже встигли заповнити п’ятьма тоннами дизпалива. Окрім цього, у ході затримання, у одного з учасників  злочинної групи виявлено та вилучено зброю.

СУ ГУНП у Львівській області відкрито кримінальне провадження за частиною 2 статті 292 (пошкодження об'єктів магістральних або промислових нафто-, газо-, конденсатопроводів та нафтопродуктопроводів) Кримінального кодексу України.

Попередня сума завданих збитків підприємству становить 100 тисяч гривень.

На даний час проводяться оперативно-розшукові заходи щодо встановлення місць зберігання викраденого дизпалива, місця придбання обладнання для вчинення незаконної врізки та мережа збуту викраденого таким чином дизпалива, а також інші учасники злочинної групи. Проводяться санкціоновані обшуки за місцем проживання фігурантів.

Вирішується питання затримання учасників злочинної групи у порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України. За дане кримінальне правопорушення нафтовикрадачам загрожує покарання у вигляді обмеження волі на строк до п’ятии років або позбавлення волі на строк від трьо-х до восьми років».

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів