На Львівщині затримали іноземців | Новини Львова

На Львівщині затримали іноземців

11:05 8 травня 2019 р.

  • 0


Фото: dpsu.gov.ua

Прикордонники Мостиського загону затримали громадянина Туреччини й громадянку Польщі, які пред’явили підроблений та чужий паспорти.

Про це повідомили в середу, 8 травня, в Держприкордонслужбі України, де також розповіли подробиці: «Працівники Мостиського прикордонного загону склали минулої доби процесуальні документи щодо спроби незаконного перетинання державного кордону стосовно двох іноземців».

«У першому випадку, в пункті пропуску для залізничного сполучення «Мостиська», під час оформлення пасажирів потяга «Львів-Вроцлав», увагу інспектора привернув паспорт громадянина Туреччини. 16-річний подорожуючий подав на паспортний контроль спеціальний паспорт громадянина Туреччини. В ході перевірки документа було встановлено, що він є частково підроблений, зокрема у документі було самовільно замінено обкладинку», – поінформували також у ДПСУ.

«Згодом у пункті пропуску «Шегині», під час оформлення рейсового автобуса, що прямував з Кошаліна до Львова, громадянка Польщі подала на перевірку чужий паспортний документ. 74-річна жінка, термін дії власного паспорта якої закінчився, вирішила перетинати кордон із паспортом подруги, однак пильний інспектор виявив розбіжності», – розповіли також у ДПСУ.

«В обох випадках іноземців не було пропущено через кордон, підготовлено документи для розгляду в суді справ щодо спроби незаконного перетинання державного кордону України. Крім того, громадянина Туреччини буде примусово повернуто до країни походження», – повідомили також у ДПСУ.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

Останні новини

На Львівщині - 166 нових інфікованих коронавірусом

Всі новини Львова та області

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Загрози для свободи слова від законопроєкту “Про медіа” 2693-д

Рубрика: Політика

Забудова у Львові під корупційним дахом

Рубрика: Економіка

Транспортний тупик у Львові - як виїхати

Рубрика: Економіка

Антиукраїнець - книга Олександра Савченка

Рубрика: Економіка

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу