На Львівщині затримали громадянина США

14:24 8 вересня 2019 р.

  • 0


Фото: dpsu.gov.ua

52-річний громадянин США й 34-річна громадянка України намагалися незаконно вивезти дитину за кордон

Про це повідомили в неділю, 8 вересня, у Держприкордонслужбі, де також розповіли: «Вчора в пункт пропуску «Краківець» прибули на виїзд з України чоловік з жінкою та маленькою дитиною. Під час перетину українсько-польського кордону чоловік та жінка на паспортний контроль надали два паспорти «громадян світу». Попри те, що ці «сувенірні» паспорти взагалі не є документами, громадяни намагалися скористатися ними при перетині кордону.

«Крім того вони не мали жодних документів на малолітню дівчинку. Підозрілих громадян прикордонники одразу затримали. В ході подальших заходів прикордонники виявили у 34-річної жінки дійсний паспорт громадянина України для виїзду за кордон. А 52-річний чоловік виявився громадянином США з посвідкою на постійне проживання в Україні, термін якої закінчився», – поінформували також у ДПСУ.

«Українка та американець повідомили правоохоронцям що п’ятирічна дівчинка начебто є їхньою донькою, але підтвердити це не змогли. За спробу незаконного перетинання кордону прикордонники притягнули обох громадян до адміністративної відповідальності, «нікчемні» паспорти вилучили», – розповіли також у ДПСУ.

«Крім того охоронці кордону по факту виявлення ознак злочину, передбаченого статтею Кримінального кодексу України (торгівля людьми або інша незаконна угода щодо передачі людини), направили повідомлення до Національної поліції. Для з’ясування усіх обставин справи прикордонники Мостиського загону передали чоловіка з жінкою та дитиною співробітникам Нацполіції», – повідомили також у ДПСУ.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми