На Львівщині засудили солдата до трьох років позбавлення волі за самовільне залишення служби

13:22 15 липня 2015 р.


Фото: 17tv.com.ua

Під час судового розгляду правопорушник визнав вину повністю.

Яворівський районний суд затвердив обвинувальний акт військової прокуратури Львівського гарнізону й покарав солдата позбавленням волі на три роки за скоєння кримінальних правопорушень, передбачених частинами 3 і 4 статті 407 Кримінального кодексу України (самовільне залишення військової частини, вчинене в умовах особливого періоду) Військові прокурори довели у судовому засіданні, що обвинувачений О. у вересні 2014 року без дозволу командира самовільно покинув межі військової частини та прибув додому, де проводив час на власний розсуд.

У червні 2015 року військовослужбовець добровільно повернувся в розташування військової частини. Про своє прибуття повідомив командування та приступив до виконання своїх службових обов’язків з несення військової служби.

Своїми діями обвинувачений О. вчинив кримінальні правопорушення, передбачені частинами 3 і 4 статті 407 Кримінального кодексу України. Під час судового розгляду правопорушник вину визнав повністю. У скоєному розкаявся.

Як повідомив військовий прокурор Львівського гарнізону полковник юстиції Михайло Верцімага, суд погодився із доводами військової прокуратури і визнав громадянина О. винним у скоєнні злочинів, передбачених частинами 3 і 4 статті 407 Кримінального кодексу України. Згідно статті 70 Кримінального кодексу України, шляхом поглинання менш суворого покарання більш суворим, суд остаточно визначив за сукупністю злочинів покарання у виді трьох років позбавлення волі.

Про це повідомили сьогодні, 15 липня, в прес-службі військової прокуратури Західного регіону України.

dailylviv.com

До теми

19:55 30 листопада 2021 р.

У Львові напали на салон краси

У центрі медичної косметології MM Tutti Belli зараз працює поліціїя, щоб з'ясувати обставини і учасників грабіжницького нападу.

Рубрика: Кримінал

15:56 30 листопада 2021 р.

Суд у Львові скасував наркотичне спʼяніння народного депутата на час ДТП

Галицький районний суд Львова ухвалив, що депутат Верховної Ради Олександр Юрченко з фракції «Слуга народу» не винен у автомобільній аварії, яка сталася в центрі Львова 8 липня.

Рубрика: Кримінал

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Проблема з насильством на Львівщині: як запобігають і вирішують

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Тиск на релігійну громаду Гефсиманія

Рубрика: Культура

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Парки Львівщини: реконструкція та будівництво

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу