На Львівщині зареєстрували 71 заяву про порушення виборчого законодавства

09:30 1 квітня 2019 р.

Фото до новини


Фото: lviv.depo.ua

Станом на 20-ту годину 31 березня, до поліції Львівщини надійшло 71 повідомлення про можливі порушення виборчого законодавства, з яких частково підтвердилися 25.

Про це повідомили в прес-службі Головного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій України у Львівській області, де також розповіли: «Грубих порушень публічного порядку не виявлено. Відомості про повідомлення внесені до Журналу єдиного обліку, за ними проводились перевірки, вирішуються питання їх правової кваліфікації».

«Зокрема, громадяни повідомляли про невчасний початок роботи виборчої дільниці, незаконну агітацію «за» та «проти» певних кандидатів на посаду Президента України, фотографування виборчих бюлетенів, перебування на виборчій дільниці у стані алкогольного сп’яніння, конфлікти на дільницях та псування бюлетенів. За всіма повідомленнями проводились перевірки», – поінформували також в обласному управлінні поліції.

«У Залізничний відділ поліції надійшла заява про те, що поблизу однієї з виборчих дільниць виник конфлікт за участі голови ДВК. Як встановили правоохоронці, голова дільничної виборчої комісії перебуває у стані алкогольного сп’яніння. Складено адміністративні матеріали за статтею 179 (розпивання пива, алкогольних, слабоалкогольних напоїв на виробництві) Кодексу України про адміністративні правопорушення», – розповіли також в обласному управлінні поліції.

«У Сокальське відділення поліції надійшло повідомлення від голови однієї з дільничних виборчих комісій про те, що члени комісії помилково зіпсували п’ять виборчих бюлетенів, проштампувавши «ВИБУВ» навпроти прізвища одного з кандидатів на посаду Президента України. Окрім того, 31 березня одне із львівських видань оприлюднило на своїй інтернет-сторінці інформацію про те, що в окремих районах на Львівщині працівники поліції нібито фотографують посвідчення членів виборчих комісій. За цим повідомленням призначено службове розслідування», – повідомили також в обласному управлінні поліції.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів