На Львівщині запобігли двом замовним убивствам

19:10 1 листопада 2014 р.


Фото: прес-службf головного управління з боротьби з організованою злочинністю МВС України

У прес-службі головного управління з боротьби з організованою злочинністю МВС України повідомили в суботу, що його співробітникам вдалося попередити два замовних вбивства, жертвами яких мали стати відомий хакер та син мера одно з міст області.

У прес-службі головного управління з боротьби з організованою злочинністю МВС України повідомили сьогодні, 1 листопада:

«Працівникам управління по боротьбі з організованою злочинністю ГУМВС України в Львівській області спільно зі слідчими та за сприянням ГУБОЗ МВС вдалося попередити два замовних вбивства. Жертвами мали стати відомий хакер та син мера одно з міст області.

У червні до оперативників спецпідрозділу БОЗ надійшла інформація про те, що 31-річний чоловік шукає «кілера» для вбивства свого компаньйона по бізнесу. Перевірка повністю підтвердила цю інформацію. Підшукування виконавця нестандартного замовлення ініціатор злочину здійснював у всесвітній мережі Інтернет, а життя жертви він оцінив у 6 тисяч доларів США.

Переконавшись у серйозності намірів зловмисника, правоохоронці розробили оперативну комбінацію, в результаті вийшли на зв’язок із замовником. Під час зустрічі із «найманцем» чоловік повідомив всю інформацію про жертву – спосіб життя, місце мешкання та надав фотографію і аванс – 3,5 тисяч доларів США. Решту суми він пообіцяв передати після надання доказів убивства.

Під час наступної зустрічі, яка відбулася в жовтні, замовнику були надані докази виконаного замовлення – золотий ланцюжок жертви. Цього було достатньо і він передав другу частину коштів – 2,5 тисяч доларів США.

Подальший розвиток подій став несподіванкою навіть для професіоналів УБОЗу. Замовник, переконавшись у «порядності» виконавця, відразу ж запропонував другу справу – убити ворога свого товариша за 20 тис. доларів США.

Такий куш виконавець повинен був отримати за вбивство сина мера одного з міст Львівщини. Після того, як кримінальні правопорушення були задокументовані, правопорушника затримано за підозрою у вчиненні злочину, передбаченого ст. 115 (умисне вбивство) КК України.

Наразі згідно з рішенням суду відносно чоловіка обрано міру запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою. Зловмиснику загрожує позбавлення волі на строк від десяти до п'ятнадцяти років або довічне позбавлення волі».

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Відеоканал Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Відеоканал Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

Відеоканал БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Відеоканал Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Відеоканал Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу