На Львівщині задоволено цього року судами 52 позови прокуратури

12:12 29 квітня 2016 р.

Фото до новини


Фото: 17tv.com.ua

Левова частка поданих прокурорами упродовж цього року позовів – у бюджетній сфері.

«Прокурорами на захист інтересів держави подано позовів на суму майже дев’ять мільйонів гривень», – повідомили сьогодні, 29 квітня, в прес-службі прокуратури Львівської області, де також розповіли подробиці:

«Левова частка поданих прокурорами упродовж цього року позовів – у бюджетній сфері. У провадженні судів перебувають 23 позови цієї категорії на суму близько сім мільйонів гривень. Ще п’ять позовних заяв розглянуто та задоволено.

Низку позовів на суму 2,9 млн. гривень прокуратурою заявлено з метою повернення об’єктів державної та комунальної власності, стягнення орендних платежів за користування майном. На цей час задоволено чотири таких позови на 0,4 млн. гривень.

Водночас, триває судовий розгляд 98 позовів прокуратури щодо захисту інтересів держави у сфері земельних правовідносин на суму 60,5 млн. гривень. Реально виконано судових рішень на 1,8 млн. гривень.

Крім цього, завдяки втручанню органів прокуратури у судовому порядку повернуто землі із незаконного користування та попереджено протиправне надання земельних ділянок загальною площею 33 га.

З питань охорони навколишнього природного середовища прокурорами заявлено позовів на два мільйони гривень, у тому числі – про відшкодування збитків, завданих унаслідок незаконних порубок лісу. На сьогодні судами задоволено 5 позовів про стягнення до бюджетів різних рівнів 1,5 млн. гривень.

Також, прокурори звернулись до судів з метою відшкодування шкоди, заподіяної кримінальними правопорушеннями на загальну суму 4,2 млн. гривень. Задоволено 29 таких позовів на суму 369 тисяч гривень.

Зазначимо, що загалом судами задоволено 52 позови органів прокуратури Львівської області на три мільйони гривень. Реально виконано рішень судів, постановлених за наслідками розгляду позовів прокурорів, на 5,5 млн. гривень».

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів