На Львівщині за два дні вилучили 1876 піротехнічних виробів

17:48 30 грудня 2013 р.


Фото: zt-news.org.ua

Щоправда, лише з незаконного обігу, натомість ліцензіями на право їх реалізації мають 60 суб’єктів підприємницької діяльності, які здійснюють свою діяльність у 92 торгових точках.

45 із них розташовані на території обласного центру, ще 47 – в районах Львівщини. Про це повідомляє сьогодні, 30 грудня, відділ зв’язків із громадськістю обласного управління МВС.

За його  інформацією, під час перевірки 31 торгівельного закладу, який має ліцензії МВС України на право торгівлі піротехнікою та понад 550 місць можливої реалізації піротехнічної продукції, правоохоронці виявили 17 фактів порушення чинного законодавства. Відтак вони вилучили 1876 піротехнічних виробів (петард, феєрверків, салютних установок), які реалізовувались без відповідних ліцензій МВС України.

Також виявлено три факти порушення правил використання піротехнічних виробів, за які притягнуто до адміністративної відповідальності три особи. Щодо них складено адміністративні протоколи за статтею 195-6 КУпАП(Порушення порядку виробництва, зберігання, перевезення, торгівлі та використання піротехнічних засобів), які скеровано суд для розгляду та прийняття рішення.

dailylviv.com

До теми

18:31 2 березня 2021 р.

Телефонних терористів позбавлять волі на 8 років

Сьогодні, 2 березня, Верховна Рада України ухвалила закон, який посилює кримінальну відповідальність за завідомо неправдиве повідомлення про загрозу безпеці людей.

Рубрика: Закон

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Паркувальний рекет у Львові: як захиститися

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знущання над тваринами на Львівщині

Рубрика: Ситуації і пригоди

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу